Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
Sastavljao sam tekst oko pola sata da ga izlozim ovdje na mnogobrojna pitanja nasao sam adekvatne odgovore ali sam se predomislio .... u smislu sta kako i ko gleda ???? bez da bi odavao neke tajne podrazumijeva se naravno .... i rekao samom sebi ........... cutanje zlata vrijedno

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
Kod:
http://s9.postimg.org/6rqam3vfz/Picture_002.jpg
idem sad i pazite sta stavljate da ne trazite posle kao arene sto pukle pozdarv svima ako sam neko uvredio izvinjavam se
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Kod:
http://s9.postimg.org/6rqam3vfz/Picture_002.jpg
idem sad i pazite sta stavljate da ne trazite posle kao arene sto pukle pozdarv svima ako sam neko uvredio izvinjavam se
Sta pokusavas da postignes ovim slikama nije mi jasno?? Jos slikas telefonom/aparatom. Pa ako imas, kvalitetno je, gledas to, zelis za sebe, cuti i gledaj, cemu slike??
Drugo, pre pola sata si rekao da neces vise pisati ovde postove bez streamova, ovde stream nema, osim streama linka svoje slike.
Hvala
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Sastavljao sam tekst oko pola sata da ga izlozim ovdje na mnogobrojna pitanja nasao sam adekvatne odgovore ali sam se predomislio .... u smislu sta kako i ko gleda ???? bez da bi odavao neke tajne podrazumijeva se naravno .... i rekao samom sebi ........... cutanje zlata vrijedno

Pozdrav
E moj Sota, samo pitanje je sta postizemo cutanjem?
Znas ti, znam ja, a sta cemo sa 600 000 clanova ovog foruma koji ne znaju?
Pitanje je da li je sve ovo vredno jednog "clana"??
Da li je moguce da svi mi gresimo, a da je taj clan u pravu??
Kada ce se ovo prekinuti??
Bojim se da ce biti prekasno, jedan jako dobar covek moderator _NightWolf_ se povukao, jos koliko treba da cekamo i jos koliko se ljudi treba povuci da bi se reagovalo??
Takodje, jos jedan jako dobar covek Sota moderator isto ce odluciti da se povuce sa svoje funkcije moderatora i njegove reci su da Zorro admin mora reagovati.

Molim prvog Admina koji udje na forum da mi skine VIP funkciju i urednicku funkciju u sportskom delu foruma.
Bilo je lepo, zabavno, ali principi su principi. Forumu zelim puno srece u daljem radu. Nadam se da ce neke nove snage doprineti poboljsanju i napretku.
Imam ovde mnogo prijatelja kojima sam probao da pomognem kad sam umeo, mnogo prijatelja koji su meni uvek pomogli i izasli u susret i sa kojima cu nadam se ostati u prijateljskim odnosima.
Svima zelim puno srece, uzivajte, druzite se, znajte malo je sigurnih ljudi, dobrih u dusi, koji znaju sta je pravi prijatelj, bez lazi, prevare, uvek iskren i spreman da pomogne.

U zdravlje.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.03.2013
Poruka
11
a bre sota gluplisiti
posto vidim da se neko stvarno interesuje za ovaj forum samo se izvinjvam njemu soti
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.03.2013
Poruka
11
kako nije on je svima dao ono sto ima na goefish meni nije ..............na drugi jeste ja javno kazem da sam ja massan i iz varvarina .....................sam nisam bosanac ili ti makedonac
 
Natrag
Top