Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
pa jeste poljake su jaci od arene a mada neznam na sta sad ces da ciljas nije mi za poljake
i nije rec o njima vec o omome od cega se najvise plasim za proteklih 5 meseca
i onaj ko zna i taj ce da misli isto kao i ja
ja te ne razumem ako sam te necim uvredio izvini zaista mi nije nikakva namera bila, ja ovo sve smatram zabavom i hobijem
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
budi na sajt zelim na privat nesto da pisem stobom nisi me navredio nimalo ali se plasim da neuradis neki nezeljeni potez i nista vise a sto se tice poljaci slobodno stavljaj nije mi za njih stalo
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Molim vas ljudi, postujte stuff ovog foruma, postavljajte u ovoj temi streamove za sta je namenjena.
U temi komentari slobodno pisite sta hocete i nece vam biti zabranjeno jer je za to i otvorena.
Postujte pravila zarad svih nas!!!
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.454
Molim vas ljudi, postujte stuff ovog foruma, postavljajte u ovoj temi streamove za sta je namenjena.
U temi komentari slobodno pisite sta hocete i nece vam biti zabranjeno jer je za to i otvorena.
Postujte pravila zarad svih nas!!!

Od juce je puno olaksano uredjivanje ,samo obelezis sve postove koje hoces i posaljes ih u 2 klika tamo gde im je mesto.
A ranije mi nije bilo dobro kad sam morao svaki post pojedinacno da prebacujem,pa te baci tamo gde je i post prebacen , pa se vracas tamo gde si bio i tako post po post.Ko nije to radio nezna sta su muke...
 
Učlanjen(a)
08.03.2013
Poruka
11
e bre dokle se mrzite ...............cije staje koje vase njihovo ..........kopirano nalepleno..... vipovano zasticeno hedirano spojlervano ..............decete vise svi korisite nas da bi vam neko dao sifru il pasword da bi je cuvali za vase licno............brisete sveee ono sto vama odgovara...........pa se pitam zastasluzi ovaj forum........svka budala vidi sakrivene poruke ima cak i 1000 postova proverite uvericetese biiiiiioooooooooooooooooooo sajt dobar sad mnogooooooooo nevalja stavite anketu uuuuuuuvericetese pozzzzz za sve dobre ljude i moje prijatelje dk-massan ...........ovo je potuka za admine moderatore ne za forumase
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Od juce je puno olaksano uredjivanje ,samo obelezis sve postove koje hoces i posaljes ih u 2 klika tamo gde im je mesto.
A ranije mi nije bilo dobro kad sam morao svaki post pojedinacno da prebacujem,pa te baci tamo gde je i post prebacen , pa se vracas tamo gde si bio i tako post po post.Ko nije to radio nezna sta su muke...
Nebitno. Nije stvar u tome da li je urednicima, moderatorima lakse vec principi su u pitanju. To sto je forum unapredjen, njima ne daje za pravo da ne postuju pravila. Ako se otvori posebna tema bas zbog takvih stvari, onda je i red da clanovi foruma ispostuju to, sam stuff foruma koji uredjuje i slede pravila koja su lepo napisana. Jos ono malopre je bio pravi chat a ubacuju kao postove. PM lepo radi, zasto onda gusiti temu sa nebitnim postovima. Tamo je tema za streamove, ko ima i zeli nek postavlja. Ovde su komentari, pa ko ima sta da pise, siroko mu polje sto se kaze.
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
e bre dokle se mrzite ...............cije staje koje vase njihovo ..........kopirano nalepleno..... vipovano zasticeno hedirano spojlervano ..............decete vise svi korisite nas da bi vam neko dao sifru il pasword da bi je cuvali za vase licno............brisete sveee ono sto vama odgovara...........pa se pitam zastasluzi ovaj forum........svka budala vidi sakrivene poruke ima cak i 1000 postova proverite uvericetese biiiiiioooooooooooooooooooo sajt dobar sad mnogooooooooo nevalja stavite anketu uuuuuuuvericetese pozzzzz za sve dobre ljude i moje prijatelje dk-massan ...........ovo je potuka za admine moderatore ne za forumase
xaxaxa...nemoj se samo adminima i moderatorima obracati, nama reci ko si ti u stvari,ppo kom niku te jos pamtimo??
 
Natrag
Top