Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
pa zato I ne trazim nist jer znam sta svaki put dobijem samo sprdnju I cak pojedini kazu sta ceti lista
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Dajte ljudi bar neke provajdere gde sigurno ima udp pa da se potrudimo i sami da nadjemo,a ne da lovimo u mutno,moze i u PM,a moze i na skype :nickname enko29745 ,da mi neko objasni kako ,pa da ne trazimo liste,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Da te demantujem, nije do ljudi nego do tebe. Ja nemam pojma o skeniranju:) a imam sve što mi je potrebno zahvaljujući ne jednom nego desetak ljudi sa foruma. Kome god sam se obratio, pomogao mi je. Dobijao sam na pp liste od ljudi sa kojima pre toga nisam prozborio ni reč. Naravno ne delim ih ne zato što sam škrt nego zato što sam ih dobio, nisam ih ja pronašao. PP , skajp, mail su za dobre liste a forum je za druženje, sjajna polazna osnova za dalje:)
nemam pojma ocemu ti pricas imam ja I e-mail I Skype I pp pa nisam ja trazio da mi neko postuje na forum listu nego da posalje na vec gore navedene I uzivaj u gledanju ja sam samo pisao kako ovde ljudi pisu nesto sto nema smisla o nekim listama koje nikad niko nije ni video I postavljaju broj postova pisu o pravilima itd I jos nesto da kazem moja svaka poruka koju sam napisao ne odnosi se ninakoga licno LP
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
nemam pojma ocemu ti pricas imam ja I e-mail I Skype I pp pa nisam ja trazio da mi neko postuje na forum listu nego da posalje na vec gore navedene I uzivaj u gledanju ja sam samo pisao kako ovde ljudi pisu nesto sto nema smisla o nekim listama koje nikad niko nije ni video I postavljaju broj postova pisu o pravilima itd I jos nesto da kazem moja svaka poruka koju sam napisao ne odnosi se ninakoga licno LP
Ako sam te uvredio svojim komentarom-izvini.
Pokušao sam dati savet i tebi i drugima.
Daljnja diskusija na ovu temu ne vodi nikud.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Ako sam te uvredio svojim komentarom-izvini.
Pokušao sam dati savet i tebi i drugima.
Daljnja diskusija na ovu temu ne vodi nikud.
Pozdrav
znam ispricavam se svima na forumu

malo sam se ukljucio u poslednje vreme pa vidim sta se desava sta god da covjek napise ili pita odma stupaju na snagu pa kazu jesli procito pravila zans da se nesme o tome pricat I pisat pa neznam kako da se dogovaraju ljudi kako da neko nesto nauci nerazumijem ovde nedaju da se nesto nauci LP
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Jos jedna lista proradila preko komsije
fpVLw62.jpg


:gl_sigh::tease::gl_wacko:
 
Natrag
Top