Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.975
Podesavanja u Vlc ima jedna opcija moras tu stiklirat mislim kvacicu sigurno je to kod tebe iskljuceno ??? I ta opcija postoji nisam sad kuci da pogledam
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Mi mozemo da pricamo komentarisemo dajemo prijedloge sto je i OK ali .. ali... na forumu postoje clanovi koji imaju vise od 100 - 200 postova i ti ce ne zlonamjernopodjelit sa nekim svojim listu taj ce isto ne zlonamjernopodjelit listu sa nekim trecim dok se ne pojavi neko kom je ovdje na forumu neko stao na zulj a dotican ima sta da gleda e sad kod kog i kako to mi neznamo i taj ce zasigurno da objavi listu javno za 5 minuta slave ili iz razloga da se na taj nacin osveti onima koji su ga da nekazem uvrijedili jer se uvijek sa te strane kod doticnih traze razlozi a samokritika istih je sporedna stvar u njihovom zivotu.
Druga stvar je da na forumu ima clanova koji se u nasem djelu ne isticu ali su povezani sa nasom temom koja ih naravno interesuje a pritom su nakupili 100 - 200 postova da bi na svojim forumima objavili one liste koje su kod nas ugledali svjetlost dana sa 100 HPOSTS dal su oni clanovi ili vlasnici doticnih foruma stranci ili ne nebitno .... to pricam iz svog osobnog iskustva takvih primjera ima i previse i dovoljno je da se na samo jednom forumu javno objavi neka kvalitetna lista sa naseg foruma koja ce brzinski biti objavljena na najmanje 50 foruma itd...
Ovdje ima ljudi koji bukvalno spavaju na forumu i mozda nisu svjesni da im mnoge stvari iz privatnog tj.porodicnog zivota prolaze mimo njih dok se meni takve stvari nikad nisu desile i nikad na osnovu foruma nisam svoje privatne i porodicne obaveze zapostavio to NIKAD ne iz razloga sto je neko iz Stafa umjesto mene tu da nadzire temu nego sto sam odgovoran covjek i porodica mi je na prvom mjestu.

Vjerujte mi da ce uvijek biti onih medju nama kojima da kazem Serbian Forum smeta ime foruma i kao forum bez da uzimamo druga cinicka ponasanja doticnih ... osvete ... revansizam ... mrznju .... pakost itd.... i na osnovu istog liste propadaju mada ima tu jos i vise razloga koji bi se mogli nabrojati ....

Za kraj necemo dobiti nista da neznam koja pravila uvedemo nazalost ... moje misljenje

Pozdrav ugodan ostatak dana svim clanovima na forumu

postujem sve sto si rekao ali samo da ti kazem recimo jasam clan od 2010 godine na ovom forumu I nikad nisam ovde dobijo neku kvalitetnu lustu osim onih koje svako ima I sto rade dan ili dva I neznm o kakvim ti kvalitenm listam pricas ja takvu nisam video istina ljudi mimaju kvalitetne liste moderator urednici ali to nedaju nikome I tako to sto se objavljuje po drugim forumima to vec svako ima I nista ne vredi ma da ja licno sam clan samo na ovom forumu ti to je to ali opet nikad nemam neku normalnu listu a kad pitas za neku listu da ti neko da onda se sprdaju toliko za te kvalitetne liste Lp
ovo sto sam napisao ne odnosi se ninakog licno nego sam imao potrebu da to napisem LP
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
postujem sve sto si rekao ali samo da ti kazem recimo jasam clan od 2010 godine na ovom forumu I nikad nisam ovde dobijo neku kvalitetnu lustu osim onih koje svako ima I sto rade dan ili dva I neznm o kakvim ti kvalitenm listam pricas ja takvu nisam video istina ljudi mimaju kvalitetne liste moderator urednici ali to nedaju nikome I tako to sto se objavljuje po drugim forumima to vec svako ima I nista ne vredi ma da ja licno sam clan samo na ovom forumu ti to je to ali opet nikad nemam neku normalnu listu a kad pitas za neku listu da ti neko da onda se sprdaju toliko za te kvalitetne liste Lp
ovo sto sam napisao ne odnosi se ninakog licno nego sam imao potrebu da to napisem LP
Pa ne vidim u tome problem. I u potpunosti ih razumijem. Da li bi ti dao siol, amis ili sbb listu nekome koga ne poznajes? Ja sam zahvalan svima koji su mi nesto poslali i nadam se da ce jednog dana imati povjerenja da mi posalju i neku "jacu" listu
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
bi poslao kada bi imao neznm kako ovde ljudi imaju povjerenja u nekoga neznam mozda su vidoviti pa kazu eh ovaj je dobar ovaj nije itd a sto se tice tih navedeni listi to I nema niko drugi osim par ljudi koji to podele izmedju sebe I onda pricaju o pravilima kako neko moze znat da nema povjeranja u mene ili u bilo koga drugog kad nkad nisam dobijo nesto kavalitetno LP
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Pa ne vidim u tome problem. I u potpunosti ih razumijem. Da li bi ti dao siol, amis ili sbb listu nekome koga ne poznajes? Ja sam zahvalan svima koji su mi nesto poslali i nadam se da ce jednog dana imati povjerenja da mi posalju i neku "jacu" listu
Mozes se nadati (biti naivan) dok ne iskopas nesto sam neces se nagledati.
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Pa ne vidim u tome problem. I u potpunosti ih razumijem. Da li bi ti dao siol, amis ili sbb listu nekome koga ne poznajes? Ja sam zahvalan svima koji su mi nesto poslali i nadam se da ce jednog dana imati povjerenja da mi posalju i neku "jacu" listu
bi poslao kada bi imao neznm kako ovde ljudi imaju povjerenja u nekoga neznam mozda su vidoviti pa kazu eh ovaj je dobar ovaj nije itd a sto se tice tih navedeni listi to I nema niko drugi osim par ljudi koji to podele izmedju sebe I onda pricaju o pravilima kako neko moze znat da nema povjeranja u mene ili u bilo koga drugog kad nkad nisam dobijo nesto kavalitetno LP
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
postujem sve sto si rekao ali samo da ti kazem recimo jasam clan od 2010 godine na ovom forumu I nikad nisam ovde dobijo neku kvalitetnu lustu osim onih koje svako ima I sto rade dan ili dva I neznm o kakvim ti kvalitenm listam pricas ja takvu nisam video istina ljudi mimaju kvalitetne liste moderator urednici ali to nedaju nikome I tako to sto se objavljuje po drugim forumima to vec svako ima I nista ne vredi ma da ja licno sam clan samo na ovom forumu ti to je to ali opet nikad nemam neku normalnu listu a kad pitas za neku listu da ti neko da onda se sprdaju toliko za te kvalitetne liste Lp
ovo sto sam napisao ne odnosi se ninakog licno nego sam imao potrebu da to napisem LP
Da te demantujem, nije do ljudi nego do tebe. Ja nemam pojma o skeniranju:) a imam sve što mi je potrebno zahvaljujući ne jednom nego desetak ljudi sa foruma. Kome god sam se obratio, pomogao mi je. Dobijao sam na pp liste od ljudi sa kojima pre toga nisam prozborio ni reč. Naravno ne delim ih ne zato što sam škrt nego zato što sam ih dobio, nisam ih ja pronašao. PP , skajp, mail su za dobre liste a forum je za druženje, sjajna polazna osnova za dalje:)
 
Natrag
Top