Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.462
Ovako:

Sto se tice iskona ..
iskljucio sam router/wlan jer se nalazim kod kolege ... ukljucio sam mog telefonskog provajdera interneta kako sa H+ tako i sa 3G Iskon radi Milion na 100

Screenshot_2014-11-23-18-41-42.png

Slikano na telefonu upravo od mene

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.462
Ma da stavrno radi, ne bi se ovako javno puštao IP već bi se čuvao, zar ne? :roll::roll:
Ja kazem da radi imas sliku kanala kojeg sam slikao na telefonu bez ikakvog proxy-a .. ako ti ili vam to nije dovoljno neznam sta bi moglo kao dokaz da se postavi da vjerujete??? preko telefona kao sto sama slika kaze nema lazi nema prevare vidis Stream vidis 3G net onaj ko ne vjeruje i ne mora
Pozdrav
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
566
Ok.. Ali po kojoj logici to radi? nije mi jasno... ako netko ima više ideja pa neka nam objasni...

:gl_sigh:

Možda vam je ostao cache od novog Proxyja.. :roll::roll:
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.462
Ok.. Ali po kojoj logici to radi? nije mi jasno... ako netko ima više ideja pa neka nam objasni...

:gl_sigh:

Možda vam je ostao cache od novog Proxyja.. :roll::roll:
Nikad ranije nisam pokretao tu listu ili bilo koji program iz te liste preko telefona .. ali radi definitivno

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Meni kao što rekoh više neradi evo probao sam na mobitelu neradi ni preko wifi ni direkt preko pc mreže a 3 g nemam jer to se plaća ,a ja neplaćam jer nemam para
Evo dokaz da neradi na mobitelu:
FUrnlAd.png
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
566
Meni kao što rekoh više neradi evo probao sam na mobitelu neradi ni preko wifi ni direkt preko pc mreže a 3 g nemam jer to se plaća ,a ja neplaćam jer nemam para
Evo dokaz da neradi na mobitelu:
FUrnlAd.png

dokaz da neradi na mobitelu????:roll::roll::roll:
pa znamo da ne radi ovo... hahah

Danas sam se zamalo pomokrio u gaće od gluposti koje su ovdje od nekih izrečene .. Nadam se da je to samo zezanje..

p.s. ni meni ne radi više.. bura je kod nas u hr pa je susjedu pao satelit. tanjur i trenutno nema sat. neta...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Moze li mi neko reci, koji je najjednostavniji a dobar programcic za print screen, jer mi nesto zeza ovaj print screen sa compa ?! Ne "hvata" mi sliku sa ProgDVB-a i VLC-a !
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.462
Evo jos jedan dokaz da definitivno radi ... mislim da je dovoljno i netrebam vise dokazivati

Screenshot_2014-11-23-19-51-41.png

Pozdrav
 
Natrag
Top