Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
pozz ljudi imali ti taj angri skener mozda key da se ubaci da mozes pretrazivati i portove sanjim
onako free sanjim mozes samo ip
mislim na nesto slično ko antivirusni program , ubacis key i imas full ko da si platio
Mogu se skenirati portovi.
untitled.jpg

Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Neznam dokle ce se postavljat javno DB dok se ne desi kao sto je sky uk postavio encryption za hd kanale moguce da ce ih sledit i druge kompanije jednog dana.
Postavito javno na drugim mestima onda moze i ovde nek se nade nekom.
Polaris
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Za sve koji mi postavljaju pitanja u vezi iskona odgovor je da ne pisem pojedinacno.
Ima deset dana kad samo vodili polemiku na forumu da je isti IP i port ali treba odgovarajuci proxy da se pokrene i kod mene ne radi i ne trazi mi se proxy evo sad sam proverio 433 je iskjucen jedino ako ne radi sad na port 80 ili ima neki IP sto ja neznam ali malo verovatno zato sto sam proverio Ip
213.202.73.254 koji je garanto IP za stream.
Port 80 je otvoren i pokazuje mi na njega dok mi je prije pokazivalo na 433

Na pitana zasto meni ne radi a nekom radi zato sto je ukljucen location track tako da nezeljeni Ip moze da bude pracen i blokiran i odredeni IP i provajderi mogu da koriste.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.10.2014
Poruka
37
Neznam dokle ce se postavljat javno DB dok se ne desi kao sto je sky uk postavio encryption za hd kanale moguce da ce ih sledit i druge kompanije jednog dana.
Postavito javno na drugim mestima onda moze i ovde nek se nade nekom.
Polaris
***Hidden content cannot be quoted.***[/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS]
Neradi to.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
Ja potvrdjujem da radi ... maloprije sam slikao jednom clanu ovdje jer sam dobio isto pitanje
Kod:
 [ATTACH=full]57852[/ATTACH]

sa 443

bez Proxy

Pozdrav
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-11-24-11-26-53.png
    Screenshot_2014-11-24-11-26-53.png
    649,7 KB · Pregleda: 317
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
U pravu si samo je filtriran proverio sam sad sa Nmap

PORT STATE SERVICE
80/tcp open http
443/tcp filtered https
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Pink 3 postaje Info Pink 3

Pink_3.png


Kanal Pink 3, odlukom vlasnika i direktora kompanije "Pink International" Željka Mitrovića, uskoro će početi da emituje cjelodnevni informativni program, javlja Kurir. Koncipiran kao regionalni info kanal i s potpuno novim tehničkim i produkcijskim kapacitetima, Pink 3 će emitovati 24 sata informativni program iz studija u Beogradu, Sarajevu i Podgorici.

Pored emisija vijesti na svaki sat, tri puta dnevno, u 10, 14 i 21 sat, na Pinku 3 biće emitovane centralne četrdesetominutne regionalne vijesti sa uključenjima iz sva tri studija.

Svake večeri od 20 sati redizajnirani info-kanal emitovaće iz studija u Beogradu šezdesetominutni talk-show "Pravac", koji će obuhvati najaktuelnije političke, društvene, ekonomske i kulturne teme.

Pink 3 pojačan je autorima Draganom Milićević, Draganom Kanjevac, Predragom Sarapom, Petrom Lukovićem i Aleksandrom Vasićem.

Pored vijesti i aktuelnosti u programskoj semi Pinka 3 biće zastupljen i kvalitetan dokumentarni program iz domaće i strane produkcije.
 
Natrag
Top