Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.506
Ako ti tako mislis neka bude tako samo jednu stvar da demantujem posto se nisi po nekom mom vidjenju dobro izjasnio nisam ja tebe kako si napisao ignorirao da nedodje do zablude samo ti nisam odma odgovorio na tvoju Pm jer za mene ignoriranje znaci staviti nekog na ignore listu da dotican doticnom nemoze pisati putem Pm sto u ovom slucaju nije tako a drugo sta sam ja to po tvom kad kazes od mene nisi ni ocekivao ??? ako mozda mislis da je Sota cicija varas se svako po zasluzi a to mogu dosta clanova ovog foruma da potvrde to javno pisem nema tajne da sam koliko god sam mogao izasao u susret i da nebi bilo zablude sto se tebe tice nisam rekao da ti nisi zasluzio to ne .... a da postoji nesta kako je i sam bind napisao sto se nedaje tj nemoze se sve ni podjeliti to bi trebao ili trebali da akceptirate bez ikakve uvrijede ili slicnog ja eto vidis nesjecam se kad sam nekog sa foruma zamolio za bilo koji kanal a da ima ljudi koji su casni i posteni koji prepoznavaju u meni nesta dobrog i povjerljivog to stoji .... zato kazem ako bilo ko od vas ima neki svoj stav u vidu svega sto je vezano za ovu temu netreba mu zamjeriti na tome jer dosta ljudi ovdje na forumu ima dosta toga za gledanje i sta bi ja sad trebao svima da zamjeram sto to isto ne podjele samnom ??? Naprotiv meni je drago kad ljudi imaju sta da gledaju bilo to na pretplatu tj ugovor koji se placa ili na neki drugi nacin kojim su dosli do tih Tv programa bili oni domaci ili strani nikad pa ni onda. Pritom da dodam nijednu scriptu ili slicno nisam koristio ovdje sa foruma da bi na osnovu njih gledao bilo koju vrstu programa sto ujedno znaci da nikad nisam podcjenjivao rad doticnih ljudi sa foruma naprotiv svaka im cast. Moju dobrotu je nekolicina ljudi zloupotrijebila i na osnovu te moje dobrote nasjeo sam xxxxxxxx puta najvjerovatnije sto puno vjerujem ljudima mozda mi je to zivotna mana a da je bilo vremena kad sam ja sjedio i do 14 sati za kompom i pomagao ljudima odgovarao na njihova pitanja nebitno kojim putem davao i sakom i kapom sve sto sam imao a u tom svemu najmanje mislio na sebe .... to ti sigurno nisi radio i nikad pa ni onda neces jer ...............................
Koliko sam te ja dosad na osnovu tvojih izlaganja na forumu pratio u prvom planu bitan si TI pa onda ostali .... eto samo ova zadnja recenica u cijelom tekstu se odnosi direktno na tebe a ona nasa stara kaze...
Koga jednom zmija ugrize taj se i gustera boji .... znaci sve sto sam napisao apsolutno nema veze sa tobom radi znanja i ravnanja
Pozdravljam

apsolutno nista nemam protiv nikog na ovom forumu i to vazi i za tebe....ali da covjek ne moze u jednom danu odgovoriti na poruku ja time smatram da sam "ignorisan"....ovde nema nikakvog drugog objasnjenja.....jer meni se nikad nije desilo da nekom nisam odgovorio ako me nesto pitao....pa dal pozitivno ili negativno.....
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
umesto feelmax ubaci arena5 umesto feelmax yu ubaci pink world i resen problem
mozda ce ti neki drugacije odgovoriti mozda ne ali zato ja sto znam to podelim sa drugima, bez rasprave i ako gresim nek me neko demantuje

Hvala drug, reseno je sve. Hvala i jos jednom clanu za pomoc.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
potreban mi šport tv 3 slovenacki ako je netko pozeljan podjeliti to....
Ako nije tajna sta ima to na sport 3 slovencacki toliko dobro? ili je fora tek da ga imas?
posto ja bas gledam i semu i neke informacije sto imam, to je testni kanal i tek od sledece programske sezone bice u full fazi, a napravili su ga zbog italijana i njihovog termina od 18:00 i slicno koji postaje standardan. Ovaj kanal radnim danima nist ne prenosi, dok vikendom evo kao sto je i narednog idu po dva meca.
Naravno mozda gresim, voleo bih da me demantujes i u sportskom delu objavi sta znas o ovom sport 3 kanalu.
Pozz
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.506
Ako nije tajna sta ima to na sport 3 slovencacki toliko dobro? ili je fora tek da ga imas?
posto ja bas gledam i semu i neke informacije sto imam, to je testni kanal i tek od sledece programske sezone bice u full fazi, a napravili su ga zbog italijana i njihovog termina od 18:00 i slicno koji postaje standardan. Ovaj kanal radnim danima nist ne prenosi, dok vikendom evo kao sto je i narednog idu po dva meca.
Naravno mozda gresim, voleo bih da me demantujes i u sportskom delu objavi sta znas o ovom sport 3 kanalu.
Pozz

to jest da je jos u test fazi ali posto nemam arene kanale moram nekako uhvatiti alternativu za talijansku ligu.....bein sportove iz unistream ne koristim jer imaju na tri mjesta maskirana mjesta pa se ne vidi cak ni koji je rezultat i koji je cas.....kao sto rekoh vec ranije....potreban mi je ali ne zuri mi se....jednog dana valjda cu ga negde uhvatit.....
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
Da li neko ima udp server, preko kojeg bih mogao da gledam kanal

server/udp/239.13.1.13:5000

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Da li neko ima udp server, preko kojeg bih mogao da gledam kanal

server/udp/239.13.1.13:5000

Hvala
to nema veze druze to iza udp-a moze da bude bilo sta u zavisnosti od paketa koji je postavljen na serveru inace 239. je standardni pocetak za bilo sta, naravno moze i da bude i drugaciji....
procedura je suprotna tazis server pa tek onda sckeniras sta ima na njemu
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
to nema veze druze to iza udp-a moze da bude bilo sta u zavisnosti od paketa koji je postavljen na serveru inace 239. je standardni pocetak za bilo sta, naravno moze i da bude i drugaciji....
procedura je suprotna tazis server pa tek onda sckeniras sta ima na njemu
Mislim da on trazi "pravi" T-2 server, ako mu treba Alternativna TV !
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top