Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Pozdrav. Jel moze nesto da se uradi povodom Telekom skripte tj liste da duze radi, svega 15 min od generisanja radi... i crkne... Imam telekom adsl, imam nalog na moj telekom, sta moze da se uradi povodom liste? Ako moze odg ovde ili na pm sve jedno...
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Ako neko zna kako izvuci strimove iz d3i,i ako je to uopste moguce...neka mi se javi na pm.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.454
Pa bila je otvorena tema eno je u kanti.

Ko od koga kopira ¿¿¿

Lepo samo kopiras slike ciji su linkovi ili skripte i ko je to makao i postavio negde ili ovde ,nebitno,bitno je da je to jedan deo pojedinaca .

Imali bi dokumentovano i slagale bi se slicice mesecima .

U toj temi cak imaju i slike tipa ovde neko postavio linkove a tamo na nekom forumu banovan ,zato sto je ovde postavio linkove.

Ali pojedincima je to smetalo .
Mada ja i dalje slazem slike u toj temi iako je u korpi .Neka stoji za istoriju...
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Pa bila je otvorena tema eno je u kanti.

Ko od koga kopira ¿¿¿

Lepo samo kopiras slike ciji su linkovi ili skripte i ko je to makao i postavio negde ili ovde ,nebitno,bitno je da je to jedan deo pojedinaca .

Imali bi dokumentovano i slagale bi se slicice mesecima .

U toj temi cak imaju i slike tipa ovde neko postavio linkove a tamo na nekom forumu banovan ,zato sto je ovde postavio linkove.

Ali pojedincima je to smetalo .
Mada ja i dalje slazem slike u toj temi iako je u korpi .Neka stoji za istoriju...
bez uvrede, ja nisam od samog pocetka na forumu ali za ovo vreme od kad sam ovde ta tema je bila cista sprdacina, nidje veze. krenulo je sa slikama ko od koga kopira a na kraju ispade da i urednici koriste duple nikove, tema se obrisa i nikom nista. evo i sad umirem od smeha kad se setim postova i tog cirkusa koji je trajao dan ili dva xD
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.454
Zato je i u kanti nema vise komentara i slazu se samo slike ,nema ko da minira to sto neko objavljuje slike ko je od koga kopirao i ko je dobio ban na nekom forumu zato sto je na serbianforumu napisao post-nezabelezeno ,ovde pises a tamo dobijes ban,bez da nisi ovde nekog prozivao ili uvredio,samo si stavio linkove ovde i zbog toga ban tamo.
Slike toga su smetale i zato je napravljen cirkus od teme.
Ok zato je sad nevidite ali slike se slazu i slazu...
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Zato je i u kanti nema vise komentara i slazu se samo slike ,nema ko da minira to sto neko objavljuje slike ko je od koga kopirao i ko je dobio ban na nekom forumu zato sto je na serbianforumu napisao post-nezabelezeno ,ovde pises a tamo dobijes ban,bez da nisi ovde nekog prozivao ili uvredio,samo si stavio linkove ovde i zbog toga ban tamo.
Slike toga su smetale i zato je napravljen cirkus od teme.
Ok zato je sad nevidite ali slike se slazu i slazu...
ne znam, mozda gresim al koliko se secam niko nije imao zamerke na slike cak naprotiv mnogi su se ukljucili da postavljaju ko od koga kopira i tako to. mozda sam nesto propustio jer je dosta toga brisano, ako me secanje ne vara problem je nastao zato sto neko od urednika koristi duple nikove, tad se zakuvalo i poceo cirkus al tema se obrisa kad je bilo najzanimljivije xD. nije ni bitno bilo pa proslo
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.454
Ne , cirkus je nastao posle drugog posta , ja sam postavio slike i otvorio temu ,ali posto sam banovan dva dana pre toga na tom forumu ,da nebi popio ban ponovo tamo i ponovo se registrovao , onda sam prebacio da je moj drugar koji stanuje do mene i koji mi je 10 sati u kuci , prebacio da je on otvorio tu temu ,smejali se i ja i on jer je i tada bio kod mene, ja napisao da on mora da plati meni autorska prava za slike te objavljene.


Jos mi je nesto interesantno u celoj toj prici. evo par postova pre
dedevci i boki71 okacili slike i napisali svoj komentar,i to je bio moj povod da ja napisem moj post .E sad to sto su oni napisali nedotice pojedince ,nije vazno,bitno,kako god .Ali je bitna ona tema koja je u kanti.Sad ocekujem da se oglasi jos po neko ko je zainteresovan za onu u kanti a ovo sto se vidi to nije bitno,nema veze,na to su ljudi slepi i gluvi.E sad dal je to iz dobre ili lose namere,neznam,nije ni bitno...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pozdrav. Jel moze nesto da se uradi povodom Telekom skripte tj liste da duze radi, svega 15 min od generisanja radi... i crkne... Imam telekom adsl, imam nalog na moj telekom, sta moze da se uradi povodom liste? Ako moze odg ovde ili na pm sve jedno...
Veruj da moze, sigurno bi to bilo u skripti uradjeno. Losmij, clan koji ju je napravio sigurno bi ubacio da moze da traje duze, ali kao sto je boki rekao, to nije do autora skripte vec do samog telekoma jer se menja nesto, da sad ne objasnjavam sve detalje. A vidim ti imas telekom nalog, onda ti skripta koliko shvatam uopste i ne treba, sto bi menjao listu i kreirao svaki put kad lepo mozes udjes u svoj nalog i uzivas. I jos nesto, ovo je jako kvalitetna lista cim u sebi ima arene koje je jako tesko i budite zadovoljni ovime, znam da je mnogi gledaju, pa svakom je u interesu da se gleda i dalje, pamet u glavu svima, da ne bude posle kajanje i potraznja.

Takodje, neko vec rece, iskon+telekom je extra kombinacija, znaci u sebi ima sve pinkove, arene, sport klubove, ima ove domace, titlovane neke..jos ako ste sacuvali one t2 servere koji su objavljeni i neki od njih uvek radi pa puna kapa...Za razmungo coveka koji je na forumu samo radi potraznje, a ima ih dosta, svi bi morali ovime biti zadovoljni.
Zato molim vas, ne kukajte da su na forumu samo rusi...Ne kukajte kako se samo kopira i nista nema. Shvatite da sto se ove teme tice, ovde su najbolji ljudi za to i zapitajte se da li bi imali pinkove, arene, sport klubove da ove teme nema i da ne poznajete ljude sa ovog foruma. Ja za sebe evo dajem prvi odgovor- nista ne bih imao.

Pozz
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.506
potreban mi šport tv 3 slovenacki ako je netko pozeljan podjeliti to....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
potreban mi šport tv 3 slovenacki ako je netko pozeljan podjeliti to....
Vidi.... nedavno si napisao da ti je taj kanal Sport tv 3 slovenacki potreban sto se mene tice da je za dati ja bi ti ga dao ali.... nije a i sam znas ako ti dam IP sve ostale kanale imas tako da na osnovu toga se stvara problematika druga stvar da je svaki stream iz liste separat to je druga prica ali kao sto i sam znas nije e sad nije da ti nisam htio odgovorit na tvoju Pm ali sam mislio ako ga nadjem na neki drugi nacin proslijedit cu ti taj sportski 3 slovenski nadam se da po tom pitanju nema zamjerke ??? ako ga nadjem imas ga toliko...
Pozdrav
 
Natrag
Top