Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.03.2014
Poruka
130
Pozdrav !
Kao prvo, hvala Vam svima na forumu, zahvaljujuci ovom forumu u 2 dana sam naucio puno toga :) Pogotovo oko internet TV-a, sto me najvise i zanimalo.

Imam samo jedno pitanje, trazio sam po forumu ali nisam mogao naci, tako da sorry ako je bilo prije.
Ja inace koristim XBMC (u sobi na PC-u, a u dnevnom boravku preko android TV Boxa), zahvaljujuci vama i vasim tutorijalima, napokon mi je proradio Live TV unutar XBMC-a, skuzio sam kako i listu editovati, i postaviti za vas EPG, koji je takodjer odlican.

Takodjer zajvaljujuci vama sam otkrio torrent tv, i ace player :) E sad, ono što mene zanima, da li je moguće stream, koji za Ace Player izgleda npr. ovako:

2d10736d3da529eb8024290a2487f71a01a12406

''konvertovati'' ili jednostavno naci izvor da ga mogu plejati i preko XBMC Live TV-a ? Znaci takav stream bi mi trebao u npr. ovom ''formatu'':

#EXTINF: -1, Deutsche Welle
http://109.167.132.122:4022/udp/233.99.64.52:1234

Probao sam u Ace Playeru, kad kliknem na kanal, i odem na info, plejati preko onog url-a koji stoji pod ''location'' streama, ali nece da radi..

Ako neko moze pomoci, ili pojasniti bilo sta, bio bih vam jako zahvalan ;)

Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Veruj da moze, sigurno bi to bilo u skripti uradjeno. Losmij, clan koji ju je napravio sigurno bi ubacio da moze da traje duze, ali kao sto je boki rekao, to nije do autora skripte vec do samog telekoma jer se menja nesto, da sad ne objasnjavam sve detalje. A vidim ti imas telekom nalog, onda ti skripta koliko shvatam uopste i ne treba, sto bi menjao listu i kreirao svaki put kad lepo mozes udjes u svoj nalog i uzivas. I jos nesto, ovo je jako kvalitetna lista cim u sebi ima arene koje je jako tesko i budite zadovoljni ovime, znam da je mnogi gledaju, pa svakom je u interesu da se gleda i dalje, pamet u glavu svima, da ne bude posle kajanje i potraznja.

Takodje, neko vec rece, iskon+telekom je extra kombinacija, znaci u sebi ima sve pinkove, arene, sport klubove, ima ove domace, titlovane neke..jos ako ste sacuvali one t2 servere koji su objavljeni i neki od njih uvek radi pa puna kapa...Za razmungo coveka koji je na forumu samo radi potraznje, a ima ih dosta, svi bi morali ovime biti zadovoljni.
Zato molim vas, ne kukajte da su na forumu samo rusi...Ne kukajte kako se samo kopira i nista nema. Shvatite da sto se ove teme tice, ovde su najbolji ljudi za to i zapitajte se da li bi imali pinkove, arene, sport klubove da ove teme nema i da ne poznajete ljude sa ovog foruma. Ja za sebe evo dajem prvi odgovor- nista ne bih imao.

Pozz
Slazem se u potpunosti... Samo sam pitao dal moze al ostalo je super.. :))) Hvala losmiju :)))
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.454
Slazem se u potpunosti... Samo sam pitao dal moze al ostalo je super.. :))) Hvala losmiju :)))

Ima jedna druga scripta gde neide lista nego kad je pokrenes gledas sve te kanale i ziva je 2 godine i nesto,ali nemoze sve ni da se podeli jel otislo bi dalje ,a ziva je jer je ima jako mali broj ljudi i pozdrav za sve njih i jedno veliko hvala sto je niko nije pustio da izadje i bude pojedena od velikog zlog vuka :roll: .
Pa komsije bi je objavile za 40 sec. kad bi dosli do nje.
Ovako ima ta sa listom ,pa ko se razume malo moze i da je prepravi...malo...
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Pozdrav ljudi....hteo bih malo da istrazujem...ako neko ima neki savet kako da dolazim do raznih kanala,a koji nisu javno postavljani...neka slobodno kaze,ili neka me kontaktira u privatnim porukama...da mi objasni..moze i skype,sve jedno...imam dobro znanje u jednoj slicnoj oblasti kao sto je online televizija,tako da ne verujem da ce mi biti preterano tesko...hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.506
Vidi.... nedavno si napisao da ti je taj kanal Sport tv 3 slovenacki potreban sto se mene tice da je za dati ja bi ti ga dao ali.... nije a i sam znas ako ti dam IP sve ostale kanale imas tako da na osnovu toga se stvara problematika druga stvar da je svaki stream iz liste separat to je druga prica ali kao sto i sam znas nije e sad nije da ti nisam htio odgovorit na tvoju Pm ali sam mislio ako ga nadjem na neki drugi nacin proslijedit cu ti taj sportski 3 slovenski nadam se da po tom pitanju nema zamjerke ??? ako ga nadjem imas ga toliko...
Pozdrav

ma dobro....od tebe niti nisam ocekivao da cu dobiti posto si mi ignorirao PM....ali sta je tu je...jednog dana mozda cu svejedno dobiti taj kanal....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
ma dobro....od tebe niti nisam ocekivao da cu dobiti posto si mi ignorirao PM....ali sta je tu je...jednog dana mozda cu svejedno dobiti taj kanal....
Ako ti tako mislis neka bude tako samo jednu stvar da demantujem posto se nisi po nekom mom vidjenju dobro izjasnio nisam ja tebe kako si napisao ignorirao da nedodje do zablude samo ti nisam odma odgovorio na tvoju Pm jer za mene ignoriranje znaci staviti nekog na ignore listu da dotican doticnom nemoze pisati putem Pm sto u ovom slucaju nije tako a drugo sta sam ja to po tvom kad kazes od mene nisi ni ocekivao ??? ako mozda mislis da je Sota cicija varas se svako po zasluzi a to mogu dosta clanova ovog foruma da potvrde to javno pisem nema tajne da sam koliko god sam mogao izasao u susret i da nebi bilo zablude sto se tebe tice nisam rekao da ti nisi zasluzio to ne .... a da postoji nesta kako je i sam bind napisao sto se nedaje tj nemoze se sve ni podjeliti to bi trebao ili trebali da akceptirate bez ikakve uvrijede ili slicnog ja eto vidis nesjecam se kad sam nekog sa foruma zamolio za bilo koji kanal a da ima ljudi koji su casni i posteni koji prepoznavaju u meni nesta dobrog i povjerljivog to stoji .... zato kazem ako bilo ko od vas ima neki svoj stav u vidu svega sto je vezano za ovu temu netreba mu zamjeriti na tome jer dosta ljudi ovdje na forumu ima dosta toga za gledanje i sta bi ja sad trebao svima da zamjeram sto to isto ne podjele samnom ??? Naprotiv meni je drago kad ljudi imaju sta da gledaju bilo to na pretplatu tj ugovor koji se placa ili na neki drugi nacin kojim su dosli do tih Tv programa bili oni domaci ili strani nikad pa ni onda. Pritom da dodam nijednu scriptu ili slicno nisam koristio ovdje sa foruma da bi na osnovu njih gledao bilo koju vrstu programa sto ujedno znaci da nikad nisam podcjenjivao rad doticnih ljudi sa foruma naprotiv svaka im cast. Moju dobrotu je nekolicina ljudi zloupotrijebila i na osnovu te moje dobrote nasjeo sam xxxxxxxx puta najvjerovatnije sto puno vjerujem ljudima mozda mi je to zivotna mana a da je bilo vremena kad sam ja sjedio i do 14 sati za kompom i pomagao ljudima odgovarao na njihova pitanja nebitno kojim putem davao i sakom i kapom sve sto sam imao a u tom svemu najmanje mislio na sebe .... to ti sigurno nisi radio i nikad pa ni onda neces jer ...............................
Koliko sam te ja dosad na osnovu tvojih izlaganja na forumu pratio u prvom planu bitan si TI pa onda ostali .... eto samo ova zadnja recenica u cijelom tekstu se odnosi direktno na tebe a ona nasa stara kaze...
Koga jednom zmija ugrize taj se i gustera boji .... znaci sve sto sam napisao apsolutno nema veze sa tobom radi znanja i ravnanja
Pozdravljam
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pozdrav svima,

zna li neko kako se restartuje udpxy server - Edgeware Emulation.

Ne postoji dugme restart kod ovakve verzije udpxy servera.

Recimo evo ovakav:

Kod:
http://178.78.248.152:8080/status
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Ima jedna druga scripta gde neide lista nego kad je pokrenes gledas sve te kanale i ziva je 2 godine i nesto,ali nemoze sve ni da se podeli jel otislo bi dalje ,a ziva je jer je ima jako mali broj ljudi i pozdrav za sve njih i jedno veliko hvala sto je niko nije pustio da izadje i bude pojedena od velikog zlog vuka :roll: .
Pa komsije bi je objavile za 40 sec. kad bi dosli do nje.
Ovako ima ta sa listom ,pa ko se razume malo moze i da je prepravi...malo...

kako u toj skripti da zamenimkanale koji ne rade, mislim na feelmax kanale a da se ubace ovi novi kanali arena5 i pink world
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.765
Pozdrav svima,

zna li neko kako se restartuje udpxy server - Edgeware Emulation.

Ne postoji dugme restart kod ovakve verzije udpxy servera.

Recimo evo ovakav:

Kod:
http://178.78.248.152:8080/status
Pokusaj s ovim sto je napravio Losmij

Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-tv-skripte-i-aplikacije.471085/page-5#post-1370645
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
kako u toj skripti da zamenimkanale koji ne rade, mislim na feelmax kanale a da se ubace ovi novi kanali arena5 i pink world
umesto feelmax ubaci arena5 umesto feelmax yu ubaci pink world i resen problem
mozda ce ti neki drugacije odgovoriti mozda ne ali zato ja sto znam to podelim sa drugima, bez rasprave i ako gresim nek me neko demantuje
 
Natrag
Top