Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.522
E sad bi vidis ili vidite na osnovu provokantnog ponasanja malina i kupina trebali malo na godisnji pa nek uz odmaranje caskaju o malinama i kupinama


Mislim da ste stvarno bas neozbiljni i nemoram vam rec da takva vrsta komentara al bas ni najmanje nije prikladna za ovu temu a ako vam je do tog da nekog zaje...b..vate molim radite to negdje na drugom mjestu

Vi i vama slicni ste sami krivi za vase postupke ponasanja i slicno koje se zavrsi na provociranju i onda su vam opet svi krivi kad popijete BAN samo ste vi uvijek u pravu a mi treba da vas tolerisemo da smo fleksibilni da nebudem vulgaran uglavnom vi to sve na pametan nacin iskoristavate da bi na kraju vi bili zasticeni a mi krivci za sve

DA VIDIM SAD KO CE DA SPOMENE MALINU I KUPINU AJD

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ovo jeste tema "Pitanja i komentari" gde moze da se otvorenije diskutuje i postavljaju pitanja ali treba voditi racuna da to ipak bude povezano sa "Radio i tv streamovima",ponekad se desi da mozda bude i nesto drugo ubaceno ali to treba da ima neku svoju pozadinu ajde da recem sa nekim realnim obrazlozenjem da ne navodim primjere,ali ovo sto je Sota napisao potpuno ga podrzavam jer maline stvarno nemaju nikakve veze sa ovom temom,samo mi se nesvidja malo ona zadnja recenica "DA VIDIM SAD KO CE DA SPOMENE MALINU I KUPINU AJD"ispada kao malo preteci ton.Ja moram da napomenem da nema funkcija koje nisam obavljao po forumima od obicnog clana do Admina i mogu da kazem da mnogo ovisi o tome na koji nacin se vodi forum odnosno oni koji su zaduzeni za to ali da ima i svakakvih clanova ima i to je tacno.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.522
dedevci

Bez ljutnje ti sto si radio po drugim forumima ok postujem svaciji rad a to sto ti se nesvidja i mislis da je preteci Ton ?? Zaobidji tu recenicu i svi sretni a pogotovo ja i ti jer nije sa moje strane bilo tebi upuceno.

Drugo

treba li ja sad jos da im idem prodavat te maline i kupine?? Ili da im placam struju za hladnjacu ??? Ja bi prije rekao da ce izgleda njih dvojica prvo malo da se ohlade idu topli dani pa tek onda kupine i maline

Nije potrebno da na svaku odluku koju je doneo Urednik ili Moderator komentarisete bilo isto do sad XXXX puta dato do znanja

Da stavimo tacku na ovu diskusiju

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.522
Ddedevci

Napisao si u tvom zadnjem postu da ces uvijek komentarisati ako mislis da ima potrebe za tim ???

Ja mislim da nema potrebe za daljnjim komentarisanjem

Napisao sam vec...

Nije potrebno da na svaku odluku koju je doneo Urednik ili Moderator komentarisete bilo isto do sad XXXX puta dato do znanja

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.522
Ako bilo ko od vas ima primjedbe na moje odluke nebitno u kom smislu obratite se Administraciji

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
ovo sto se raspravljate za neke si maline kupine i drugo ranogradinasko voce
to sve ide na vasu stetu mada neznam ni o cemu je rec
a i ne zanimame bilo sta da se tu postavi to je sve prethodno kopirano od neki drugi sajt ili
se lazem zato uzivate dok mozete i imate u cemu a kad nemate onda trazite
pozdarv svima svako je od vas u pravo a najvise su oni koi ovo drze ovaj sajt jer imaju svoja pravila a oni se trebaju postovati nema zapirke tacke il izvicnike toliko sam pismen da sve u jedno ide ko turli tava sa krompire
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top