Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Slusa,Administracija moze dati svoje bilo kakvo misljenje a ja pretpostavljam da ce to biti neko kompromisno resenja da bi zastitili tebe,a ubjedjen sam da i oni i ti sam znas da sam ja 100% u pravu i da si malo ishitreno postupio.Sto se tice ostalih clanova znam da ima i bilo je nekih podlih igara ali nemogu da komentarisem nego ono sto se mene tice,naravno niko nije zasticen i svi imaju pravo da budu ispravljeni ali samo ako postoji razlog za to,taj moj post ne vredi nicemu ali sam se zainatio samo zato jer sam to shvatio kao da neko hoce da pokaze svoju velicinu jer kako to drugacije shvatiti kad se pokusavaju raditi stvari koje nemaju veze sa pravilima,tacno je da moze uredik da izbrise nesto za sto smatra da smeta ugledu foruma i ako nepise u pravilima ali ako nekom smeta slika ispod streama i ako to ruzno izgleda onda nemam komentar a jos sve u skladu pravila...Toliko i necemo vise o tome..!!!
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
kazu ljudi...za nekoga sve moze,a za nekoga sve nemoze...tako da...smaranje,smaranje i samo smaranje...
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Prepucavanje, prepucavanje, sve shto mogu reci na sve ovo, nije da imam neke veze sa ovim ali muka mi je vishe kao i verovatno ostatku ljudi koji ovo chitaju. Ne mogu da se slozim sa SOTA jer i sam imam malo postova za vreme koje sam ovde registrovan, ali ne zato shto nisam zeleo da imam veci broj postova, vec ne poznajem problematiku koja se odnosi na IPTV, udpxy...ovde dolazim da nadjem neki kanal da gledam, ne da bi se prepucavao sa bilo kim, kao sto se moze videti moji postovi na ovom forumu su uglavnom u kategorijama, software, hardware, internet, iOS, Android...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Moja iskustva sa Sotom, Che, Torgom, Bokijem i ostalima su da korektno rade posao za koji nit su plaćeni nit su dovoljno cjenjeni, ne bih im bio u koži. Par puta su mi izbrisali neke baljezgarije za koje i sam mislim da se nisu tu trebale naći. U ovom prijateljskom ćaskanju po mom mišljenju su svi u pravu na svoj način. Pravila postoje, za sve one koji ih svjesno krše ja bih bio daleko rigorozniji. A ovi sitni propusti, pa pobogu ljudi smo, maaaaalo više fleksibilnosti.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
woodl4nd
I svi ostali
Sta je
yano postovao juce u 17:55 clan od Jan 2014 sa 1-dnim postom ako ste vidjeli sve vam je jasno
Pozdarv
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Iskren da budem, nisam video post od juche, od choveka koji ima jedan post, jer nemam bash sada u ovom periodu vremena da sedim na forumu...hladnjacha za maline mi ne da vremena na zalost :D
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
pozz ,neko je jednom okačio link gde mozeš vidjet koje utakmice (fudbala) ko prenosi , molio bi ponovo da neko stavi ako ko ima
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Sto se tice moje slicie, mislim da sam sliku postavio samo da bih pitao koji je kanal u pitanju jer nisam znao, posto mi je trebao logo. Slike ne postavljam sem kada bas nemam potrebu za tim, kao kada je u pitanju neka skripta. Slicice kanala nisam postavljao ni kad je bila tema ALBUMI otvorena.

Sto se tice pravila na forumu, mnoogi ih ne postuju, pa i ja sam ih par puta prekrsio ali se trudim da to bude sto manje i redje. Mnogi na zalost i ne znaju osnovna pravila na forumima, ne citiraju se postovi iznad tvog, ne vezu se tvoji postovi jedan za drugim jer postoji opcija edit, tako dodjemo do toga da jedan clan veze po 4 posta sa jednim stream-om, zasto? Mozda zbog "hvala", broja postova, ko zna..

Ne bezim od pravila foruma, kad prekrsim spreman sam na sankcije zbog toga ali ajde, ako ce biti za jednog clana tako da bude za sve ostale.

Predlozio bih da se domace liste stavljaju u HPOSTS 200, ali ajde, da bude posteno, posto imam nesto vise od 200 postova neka bude i 250. Mada, slaba vajda i od toga, jer tapatalk ima taj bag da citas skrivene postove bez problema.

Najvise mi smeta kacenje domacih lista, jer se kace zbog svega samo ne da bi se pomoglo drugima, ali to je druga tema u koju sad ne bih da zalazim.
 
Natrag
Top