Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ma nisam ni rekao da niko ne daje dobre liste ali ako cemo biti realni, ovo sto se kaci, 70% ne gledaju ni oni sto okace. Naravno da treba i steci poverenje drugih clanova, sve ja to razumem i moj post je bio u duhu toga da se ne trazi javno lista i posebno ne najnoviji clanovi. U koje i ja spadam, i mislim da sam trazio dva ili tri puta, od tad vise ne trazim niti c. Kao sto sam rekao, sto nemam ni ne gledam. Mogu i bez liste sa 100, 200, 300 kanala. Polako cesljam forum, gledam sta sam propustio, svaki pocetak je tezak pa tako i skeniranje. Svaka cast starijim clanovima, oni i drze sve ovo aktuelno, ali nisu svi isti i spremni pomoci.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Danas svako moze imati sve platis 6 eur cs i imas sve, a ne gledas skoro nista jer ti 96% ne treba i da odmah mozes da lepis album sa slikicama.Ja imam doma max tv hr legalno i ne gledam skoro nista zabavnije mi je ovdje na forumu malo istrazivati i mogu reci da sam dosta naucio prevenstveno od Bokija i Losmija. Zbog njh mi danas radi vijetnam tv jer brzina je vrlina
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ma nisam ni rekao da niko ne daje dobre liste ali ako cemo biti realni, ovo sto se kaci, 70% ne gledaju ni oni sto okace. Naravno da treba i steci poverenje drugih clanova, sve ja to razumem i moj post je bio u duhu toga da se ne trazi javno lista i posebno ne najnoviji clanovi. U koje i ja spadam, i mislim da sam trazio dva ili tri puta, od tad vise ne trazim niti c. Kao sto sam rekao, sto nemam ni ne gledam. Mogu i bez liste sa 100, 200, 300 kanala. Polako cesljam forum, gledam sta sam propustio, svaki pocetak je tezak pa tako i skeniranje. Svaka cast starijim clanovima, oni i drze sve ovo aktuelno, ali nisu svi isti i spremni pomoci.
Vidis ja nisam imao valjan T-2 IP, pa sam ga sad pronasao !
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Zna li neko kako napravit vietnam tv da radi ?
Pozdrav i hvala unaprijed? ;)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
daleko od toga da sam ja frustriran ali lepo sam napisao da mi potrebni novi UDP za bein sportove posto stariji ne rade vise....
Ima neke druge liste gde imaju svi bein sportovoi odakle se restirmuju sad na vise sajtova i sto se postavljaju ovde na forumu. Ta lista je takozvana streamer lista jer je bas ti ljudi i imaju i ako bi se prosirila onda ne bi mogli da streamuju. Govorim za streamove tokom utakmica a ne 24strimanje.
Za unistream slaba vajda, koliko ja znam, oni su iskljuceni iz unistreama i samim tim ni udp ne postoji. Da li ce se vratiti i kad...vec sam pisao koji problem bein sport predstavlja bilo kom operateru pa ne bih da se ponavljam
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
Sta da da neko liku poput tebe, Sote, Silvera, Bokija, Losmija.., kad imate sve? Ja sam trazio par puta u pocetku i onda sam prestao jer sam shvatio da niko nece dati nesto dobro. Sve ovde sto se kaci je druga pa i treca klasa linkova koje ne gledaju ni ovi sto kace..Rusi, Turci, Poljaci, Ukrajinci.. Shvatam ja da niko nece ostaviti SK, Arene i slicno ako sam skenira jer ce pre to da ostavi za sebe i to je ok.

Da ne bude da sam nezahvalan, nije to u pitanju samo repliciram. Iskreno, slabo kad sam sta prekopirao odavde u listu jer znam da to ne traje pa mi se ni ne isplati da sredjujem listu jer sve gledam u XBMC. Koristim ove skripte, ne zalim se, sto nemam ni ne gledam.

A ovima sto traze, mogu da ih i razumem, ne uci se skeniranje preko noci, ali umesto sto se trazi od pojedinaca bolje vreme utrositi i nauciti skenirati. Kao sto sam rekao, slabo ko ce vam sta dati van ove teme. Skoro pa 70-80% sto se ovde okaci vec postoji na nekom drugom forumu ili sajtu. A ovi sto imaju liste to nece dati ni u snu. Gubljenje vremena je traziti od nekoga, sve vise mi to postaje ponizavanje.

Da, hvala pojedincima koji su mi par puta pomogli, necu nikog da imenujem da im ne pravim nepotrebne reklame pa da ih drugi spopadnu ali znaju oni da na njih mislim jer smo uvek imali korektne odnose na forumu. I sem toga, za razliku od nekih, njima se zivot ne vrti oko glupe liste za VLC i rado izadju u susret kad mogu.
ja uvijek dajem novim clanovima liste to mnogi mogu potvrditi ,neznam dali sam ikoga idbio ,nesjecam se ,i za te gore navedene znam pouzdano da pomazu ,u svojoj moci,a to si upravu za vec postavljene liste mislim da su procenti cak veci 90 posto je vec negdje objavljeno
 
Natrag
Top