Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Moram da primetim, da na ovom forumu ima igraca 1. 2. i 3. lige !
Trebalo bi vise da se zna ko je ko i kako prema kome da se ponasa - respekta mora biti !
Znaci - da bi nesto dobio - treba nekada i pitati nekoga - barem kako je, a da ne kazem nesto mu i dati !
Sota je o tome nekoliko puta govorio ! ( Da se ne ljuti sto ga pominjem ! )
Mozda gresim, ali ja to tako shvatam !
Ko razume - shvatice !
PS.
A, ljudi iz stafa - kako neko rece - moraju da znaju da bi trebalo da se ponasaju korektno i kulturno, jer mi ipak prema njima imamo nekog respekta i smatramo ih kompetentnim, odraslim i kulturnim ljudima, pa od njih nekada ocekujemo i neku vrstu pomoci !
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Sta da da neko liku poput tebe, Sote, Silvera, Bokija, Losmija.., kad imate sve? Ja sam trazio par puta u pocetku i onda sam prestao jer sam shvatio da niko nece dati nesto dobro. Sve ovde sto se kaci je druga pa i treca klasa linkova koje ne gledaju ni ovi sto kace..Rusi, Turci, Poljaci, Ukrajinci.. Shvatam ja da niko nece ostaviti SK, Arene i slicno ako sam skenira jer ce pre to da ostavi za sebe i to je ok.

Da ne bude da sam nezahvalan, nije to u pitanju samo repliciram. Iskreno, slabo kad sam sta prekopirao odavde u listu jer znam da to ne traje pa mi se ni ne isplati da sredjujem listu jer sve gledam u XBMC. Koristim ove skripte, ne zalim se, sto nemam ni ne gledam.

A ovima sto traze, mogu da ih i razumem, ne uci se skeniranje preko noci, ali umesto sto se trazi od pojedinaca bolje vreme utrositi i nauciti skenirati. Kao sto sam rekao, slabo ko ce vam sta dati van ove teme. Skoro pa 70-80% sto se ovde okaci vec postoji na nekom drugom forumu ili sajtu. A ovi sto imaju liste to nece dati ni u snu. Gubljenje vremena je traziti od nekoga, sve vise mi to postaje ponizavanje.

Da, hvala pojedincima koji su mi par puta pomogli, necu nikog da imenujem da im ne pravim nepotrebne reklame pa da ih drugi spopadnu ali znaju oni da na njih mislim jer smo uvek imali korektne odnose na forumu. I sem toga, za razliku od nekih, njima se zivot ne vrti oko glupe liste za VLC i rado izadju u susret kad mogu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Sta da da neko liku poput tebe, Sote, Silvera, Bokija, Losmija.., kad imate sve? Ja sam trazio par puta u pocetku i onda sam prestao jer sam shvatio da niko nece dati nesto dobro. Sve ovde sto se kaci je druga pa i treca klasa linkova koje ne gledaju ni ovi sto kace..Rusi, Turci, Poljaci, Ukrajinci.. Shvatam ja da niko nece ostaviti SK, Arene i slicno ako sam skenira jer ce pre to da ostavi za sebe i to je ok.

Da ne bude da sam nezahvalan, nije to u pitanju samo repliciram. Iskreno, slabo kad sam sta prekopirao odavde u listu jer znam da to ne traje pa mi se ni ne isplati da sredjujem listu jer sve gledam u XBMC. Koristim ove skripte, ne zalim se, sto nemam ni ne gledam.

A ovima sto traze, mogu da ih i razumem, ne uci se skeniranje preko noci, ali umesto sto se trazi od pojedinaca bolje vreme utrositi i nauciti skenirati. Kao sto sam rekao, slabo ko ce vam sta dati van ove teme. Skoro pa 70-80% sto se ovde okaci vec postoji na nekom drugom forumu ili sajtu. A ovi sto imaju liste to nece dati ni u snu. Gubljenje vremena je traziti od nekoga, sve vise mi to postaje ponizavanje.

Da, hvala pojedincima koji su mi par puta pomogli, necu nikog da imenujem da im ne pravim nepotrebne reklame pa da ih drugi spopadnu ali znaju oni da na njih mislim jer smo uvek imali korektne odnose na forumu. I sem toga, za razliku od nekih, njima se zivot ne vrti oko glupe liste za VLC i rado izadju u susret kad mogu.
Daleko sam ja od toga da imam sve !
Druga sam ja liga !
Veruj mi - i ja sam tako mislio u pocetku !
Ali, ajde mi ti reci - da li bi ti nekome dao bilo sta - koji nije nasao za shodno ni da te barem nekada priupita kako si - a, kamoli sta drugo !
O tome se radi !
I meni liste "crkavaju", pa se retko ko seti da mi nesto da !
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Sta da da neko liku poput tebe, Sote, Silvera, Bokija, Losmija.., kad imate sve? Ja sam trazio par puta u pocetku i onda sam prestao jer sam shvatio da niko nece dati nesto dobro. Sve ovde sto se kaci je druga pa i treca klasa linkova koje ne gledaju ni ovi sto kace..Rusi, Turci, Poljaci, Ukrajinci.. Shvatam ja da niko nece ostaviti SK, Arene i slicno ako sam skenira jer ce pre to da ostavi za sebe i to je ok.

Da ne bude da sam nezahvalan, nije to u pitanju samo repliciram. Iskreno, slabo kad sam sta prekopirao odavde u listu jer znam da to ne traje pa mi se ni ne isplati da sredjujem listu jer sve gledam u XBMC. Koristim ove skripte, ne zalim se, sto nemam ni ne gledam.

A ovima sto traze, mogu da ih i razumem, ne uci se skeniranje preko noci, ali umesto sto se trazi od pojedinaca bolje vreme utrositi i nauciti skenirati. Kao sto sam rekao, slabo ko ce vam sta dati van ove teme. Skoro pa 70-80% sto se ovde okaci vec postoji na nekom drugom forumu ili sajtu. A ovi sto imaju liste to nece dati ni u snu. Gubljenje vremena je traziti od nekoga, sve vise mi to postaje ponizavanje.

Da, hvala pojedincima koji su mi par puta pomogli, necu nikog da imenujem da im ne pravim nepotrebne reklame pa da ih drugi spopadnu ali znaju oni da na njih mislim jer smo uvek imali korektne odnose na forumu. I sem toga, za razliku od nekih, njima se zivot ne vrti oko glupe liste za VLC i rado izadju u susret kad mogu.
U nekim stvarima se slazem s tobom,ali u principu ne mislim da niko ne daje dobre liste.Ja sam siguran da vecina starih clanova,bilo da su iz stafa ili ne,dosta toga pomogla i dala mnogima ovde na forumu,ali postoji i jedna bitna stvar,a to je da za sve treba vreme,odnosno vreme da se stekne poverenje kod odredjenih ljudi koji daju te liste,jer su ih x puta dali pa su se sledeci dan pojavile javno,i to je verovatno glavni razlog zbog koga se tesko dobijaju dobre liste.U svakom slucaju,mislim da na nasem forumu ima dosta ljudi koji daju i mnogo pomazu,da ih sad ne imenujem sto ti kazes.I bilo je i bice sigurno jos dobrih lista.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
I ono najvaznije - da bi bio 1. liga moras se dokazati i pokazati, kao i nesto nauciti !
Sto bi rekli mafijasi - vazi narocito za mladje mafijase !
Ako se kacis sa nekim - moras znati sa kim se kacis !
Znaci igras u ligi u kojoj igras, dok ne predjes u visi rang takmicenja ! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Molim vas ako neko moze da odgovori kako da napravim m3u listu za samsung smart tv iz tvheadend,na vlc oce a na smart tv nece sa ovim produzetkom /stream/channelid/7.

Hvala unapred
 
Natrag
Top