Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pozdrav, da li neko ima linkove za premier ligu utakmice 720p
Ostalo jos jedno kolo, sve utakmice u nedelju u 16, tako da ne zuri nigde, imas Svetsko prvenstvo, pa odmori pa tek onda nova sezona Engleza. Inace, za vecinu sportskih meceva, imas sve to u temi Sport Uzivo na forumu. Takodje imas i p2p addon, deo arenavision daje prenose u visokom, visokom kvalitetu. Evo i ovde sam ispisao sto se tice i nasih kanala, a i prenosa sportskih dogadjaja pa pogledaj. Pozz
POILER]
Komentari u ovoj temi, slike u temi TV Album. Pozz
Ima li neko IP link za lov i ribolov kanal, onaj koji ide na max paket. Moze na pp (za da duze traje :) )
IP - mislis na UDP ili Server? I u cemu je razlika izmedju Lova i Ribolova iz MAX.tv i ostalih Lova i Ribolova?
Jer skoro svi provajderi su FIshing i Hunting zamenili sa nasim Lov i Ribolov. Pozz[/spoiler]
da li neko zna zbog cega se torent stream player posle nekoliko minuta zakuca i samo buferuje ?
Moze da bude da server sam kao jedan seeder ne moze da izdrzi jer nema podrsku. Vecina ljudi koji gledaju p2p streamove ne zna ni kako funkcionisu. Ti uzimas od nekog koji seeduje, znaci on tebi pomaze, pa bi zato i ti trebalo isto da seedujes da kad neko drugi zeli da pogleda, i ti njemu pomognes. Ali naravno, to nije do jednog coveka, niti dvojice, zavisi od vecine koji su na tom torrentu. Pozz[/QUOTE]
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
106
IP - mislis na UDP ili Server? I u cemu je razlika izmedju Lova i Ribolova iz MAX.tv i ostalih Lova i Ribolova?
Jer skoro svi provajderi su FIshing i Hunting zamenili sa nasim Lov i Ribolov. Pozz
Jeste da, pod ip mislim udp ili server, a znam samo za taj lov i ribolov, jer njega vidim u max buketu, u druge bukete nisam primetio da postoi, govorim o satelitskim setting liste. Zato sam bas taj potenciro, al ako postoi bilo koji isti, a iz drugog izvora, nema da mi bude losho :)
Pozd
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
Da dam do znanja SKY Sportovi mislim na Unistream listu postoji za koju mozda mnogi od vas neznaju ???
Malo skenirajte i imate listu koja se ne vrti po forumima :tease:
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2012
Poruka
37
Da li neko zna može li se i na koji način konvertovati rtmp u http stream? Naime, neće samsung smart tv, pomoću onog programa nStream, da mi otvara ove rtmp strimove sa m3u plejliste koju sam prikačio sa fleške, a hoće bez problema one koji počinju sa http?
 
Natrag
Top