Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
sota respect za tebe ,nisi shvatio ,zao mi je ,nemoj biti sujetan ,sjec as se nedavno prije mozda dvije nedelje je bilo isto tako preporucena lista ,super ,ja sam tada rekao da nije to ok ,onda si i ti napisao prevaranti ovo ono ,ni test period nisu ispostovali itd ,pa te je taj isti lik prozvao rekao da nije fer to sto pises ,ja sam prvi reagovao i rekao ko si ti da pises o soti ,a imas 12 postova sjecas se i za mene je ta rasprava bila zavrsena ,samo mislim da to nije tvoj nivo da se bavis time ,ti si urednik ovdje mnoge oci su uprte u tebe ,svi znaju ko si ,a ti sto prodavaju liste nek prodavaju i nek zaobidju ovaj sajt ima skype i pm ,ovdje bi trebale samo liste biti ,i naravno da smo mnogo toga naucili odavde niko to nepotcjenjuje ,ovo je rubrika komentari ja sam samo iznio svoje misljenje ,ja nedajem sakom i kapom pomazem novim clanovima koliko mogu ,iskreno volim ovaj forum upoznao sam dosta dobrih ljudi ovdje i ti si jedan od njih ali kad mi nesto smeta ja kazem bolje tako nego ,sto bi nekad kod nas u sarajevu rekli hinjski ,u ledja toliko
Potpisujem sve sto si napisao i ako sam ja mojim izlagannjem pretjerao ja se javmo IZVINJAVAM tebi.
To stoji sto si napisao za prevarante i to ni sad ne poricem stojim uvijek iza onog sto sam napisao.
Ponuda kanala koje sam ja nedavno objavio ljudi su ozbiljni sto se toga tice zato sam i stavio ponudu na forum vjeruj mi na rijec da je drugacije nebi ni u snu to isto objavio.
Drago mi je da imas dobro misljenje o meni i da ae mozemo sporazumijeti kao ljudi bez da se svadjamo i vrijedjamo tj. prepucavamo
Pozdravljam
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Potpisujem sve sto si napisao i ako sam ja mojim izlagannjem pretjerao ja se javmo IZVINJAVAM tebi.
To stoji sto si napisao za prevarante i to ni sad ne poricem stojim uvijek iza onog sto sam napisao.
Ponuda kanala koje sam ja nedavno objavio ljudi su ozbiljni sto se toga tice zato sam i stavio ponudu na forum vjeruj mi na rijec da je drugacije nebi ni u snu to isto objavio.
Drago mi je da imas dobro misljenje o meni i da ae mozemo sporazumijeti kao ljudi bez da se svadjamo i vrijedjamo tj. prepucavamo
Pozdravljam
Druze sto ne kazes o kome se radi javno taj je ocigledno dugo ovde ......... ti si imao i imas dobra iskustva sa njime a mozda drugi i nisu treba cuti i druga misljenja i iskustva...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruka
53
...ja sam tu dugo..ne pisem puno..citam itd...odusto sam od nekih molbi nakon sto sam vidio da od toga nema nicega, tako da u biti ni ne trazim nista...(kao sto sam procitao nedavno mislim da je upravo sota rekao ako ne ispricavam se...ja takoder imam total tv kod kuce na svom tvu, ali tu dolazim iz razonode ali naravno iz arene koje nemam u total tv-u, i sky sport kanala koji me posebno zanimaju jer pratim sport...ali opet, preko p2p streams imam sve, i zasto se muciti...skenirao sam...ali sve iz razonode...u biti puno toga sam naucio ovdje...imam puno i skripti i znanja o nekim stvarima....
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
70
Ima li tko stream za CMORE LIVE 3? Ima sad utakmica ali sve streamove sto sam naso su bezveze.
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
da li neko zna zbog cega se torent stream player posle nekoliko minuta zakuca i samo buferuje ?
 
Natrag
Top