Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
unistrim liste koje rade super ,koliko sam primjetio nerade na podrucju srbije i bosne ,ili se mozda varam
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
unistrim liste koje rade super ,koliko sam primjetio nerade na podrucju srbije i bosne ,ili se mozda varam
Mogu to isto da potvrdim jer.. na nekoliko clanova foruma nije radila lista dok kod mene radi znaci u par navrata sam poslao listu koja je nedavno Down njima nije radila meni jeste to da meni radi dokazao sam slikama npr SKY Sport itd... mada nisam pratio dal su clanovi iz Srbije ali polazim od tog da jesu na osnovu napisanog od tebe????
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.570
Mogu to isto da potvrdim jer.. na nekoliko clanova foruma nije radila lista dok kod mene radi znaci u par navrata sam poslao listu koja je nedavno Down njima nije radila meni jeste to da meni radi dokazao sam slikama npr SKY Sport itd... mada nisam pratio dal su clanovi iz Srbije ali polazim od tog da jesu na osnovu napisanog od tebe????
Pozdrav
Meni iz Bosne ne radi ta lista sa vise kosrisnika dok drugima ta ista lista radi, ali uz malo vise restarta na drugim portovima radi :) :
nAYpG1N.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Ja imam iskustvo da jedna unistream lista radi na jednom ISP-u u BiH, a na drugom ne radi. Nazalost, taj ISP na kojem radi, mi je na poslu. Bilo bi dobro da je obrnuto.
Da budem precizan, ne radi odredjen period, pa proradi na par dana, i sve tako...

EDIT:
Ima li kakva fora da se to zaobidje? Tipa nekakav proxy, ili jos opstimalnije, add-on za XBMC koji ce u pozadini odraditi posao. Ili previse trazim...
Realno, Unistream liste koje imam, ne traze neku veliku propusnost, pa je mozda proxy opcija stabilan proxy opcija.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.03.2014
Poruka
130
Mislio sam da kad nadjem online cccam server u npr. ovom formatu

Kod:
C: masrynsat.myftp.org 60000 1J06622 masryn.com # v2.0.11-2892

sta i kako dalje? :)
 
Natrag
Top