Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
sota respect za tebe ,nisi shvatio ,zao mi je ,nemoj biti sujetan ,sjec as se nedavno prije mozda dvije nedelje je bilo isto tako preporucena lista ,super ,ja sam tada rekao da nije to ok ,onda si i ti napisao prevaranti ovo ono ,ni test period nisu ispostovali itd ,pa te je taj isti lik prozvao rekao da nije fer to sto pises ,ja sam prvi reagovao i rekao ko si ti da pises o soti ,a imas 12 postova sjecas se i za mene je ta rasprava bila zavrsena ,samo mislim da to nije tvoj nivo da se bavis time ,ti si urednik ovdje mnoge oci su uprte u tebe ,svi znaju ko si ,a ti sto prodavaju liste nek prodavaju i nek zaobidju ovaj sajt ima skype i pm ,ovdje bi trebale samo liste biti ,i naravno da smo mnogo toga naucili odavde niko to nepotcjenjuje ,ovo je rubrika komentari ja sam samo iznio svoje misljenje ,ja nedajem sakom i kapom pomazem novim clanovima koliko mogu ,iskreno volim ovaj forum upoznao sam dosta dobrih ljudi ovdje i ti si jedan od njih ali kad mi nesto smeta ja kazem bolje tako nego ,sto bi nekad kod nas u sarajevu rekli hinjski ,u ledja toliko
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Kako razvuci sliku kod Vijetnamca i da li je to moguce uraditi u browseru ili mora da se izvuce strim pa da se rasiri slika? pozdrav
Neznam u Browseru jer negledam preko toga,a sto se tice playera to je vrlo jednostavno,otvoris listu recimo u Vlc playeru, desni klik misom na neki od kanala,izaberes video poslije toga Aspect Ratio i izaberes sebi rezoluciju koju volis....
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Neznam u Browseru jer negledam preko toga,a sto se tice playera to je vrlo jednostavno,otvoris listu recimo u Vlc playeru, desni klik misom na neki od kanala,izaberes video poslije toga Aspect Ratio i izaberes sebi rezoluciju koju volis....
Ma ok to znam, nego me zanima da li u browser moze, jer me mrzi da stalno izvlacim strimove.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
ja nedajem sakom i kapom pomazem novim clanovima koliko mogu
Ova poruka nije bila meni upućena al moram da se osvrnem na ovaj deo. Deliš ti prijatelju boga mi i šakom i kapom :D Govorim za moj slučaj naravno. A i Šota mi je vala nadavao boga-oca! Zato, pošto delimično poznajem obojicu, bih voleo da se ova rasprava završi. Šota nije na javno objavio ime a ni skype lika koji nudi iptv uslugu Moje mišljenje je da nema ništa loše u tome ako neko ko je ovde dobro poznat preporuči nekog davaoca iptv usluga ako ga dobro poznaje. Ne skypeom ni mailomm na javno naravno. Jednostavno da pozove zainteresovane da mu se obrate na pvt. To je neka zlatna sredina mislim. Bolje je za potencijalne kupce da ne lutaju kao ja što sam lutao pa se par puta prevario. A kao što rekoh ako neko želi da se reklamira nek plati reklamni prostor i gotovo.
 
Natrag
Top