Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
256
kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama)Moze li pomoc, hvala puno
Mislim da nije moguce da ti se pokaze na pocetnom ekranu vec samo u sideload apps posto imas sertifikovan Android Tv .Pa uvek moras ici na sideload apps folder ali nije moguce dodati na pocetni..Koristio sam Kshaw ,Stalker player ,Ultimate iptv loader ali su lose ima znato boljih aplikacija ako koristis Mac portale..
Oni koji uporedjuju MI box s i mi box stick razlika je da je stick sporiji i manje fluidniji jer iam samo 1gb ram ..
Imam box sa Android tv ali nije mi box jeftinije resenje ali bolji soc 2gb rama sertifikovan plus Chromecast..
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Jel nasao neko link do Send Files To TV za Windows ?
APK ima na Play store ali za Windows nisam našao.
Ima instalirano na Windows 10 , ali sam obrisao instalaciju, a sada mi treba ...
Znam da može sa Mobilnog na TV , ali ovako mi lakse ..

Screenshot_1.jpg
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    83,9 KB · Pregleda: 61
  • 2.jpg
    2.jpg
    91,2 KB · Pregleda: 62
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Mislim da nije moguce da ti se pokaze na pocetnom ekranu vec samo u sideload apps posto imas sertifikovan Android Tv .Pa uvek moras ici na sideload apps folder ali nije moguce dodati na pocetni..Koristio sam Kshaw ,Stalker player ,Ultimate iptv loader ali su lose ima znato boljih aplikacija ako koristis Mac portale..
Oni koji uporedjuju MI box s i mi box stick razlika je da je stick sporiji i manje fluidniji jer iam samo 1gb ram ..
Imam box sa Android tv ali nije mi box jeftinije resenje ali bolji soc 2gb rama sertifikovan plus Chromecast..
Pa koliko ja znam, svaki android tv ima na kraju grupe Favorites onaj magicni plus znak, stisnes ga i prebacis bilo koju aplikaciju u nju.
Ista fora je i za android, ovisno o loaderu tako da ti to nema veze sa dozvolama.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Molio bih ako neko zna da mi na PM poshalje kontakt za iptv uslugu placa.work.Hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
256
Pa koliko ja znam, svaki android tv ima na kraju grupe Favorites onaj magicni plus znak, stisnes ga i prebacis bilo koju aplikaciju u nju.
Ista fora je i za android, ovisno o loaderu tako da ti to nema veze sa dozvolama.
Ne ovde se govorilo o sertifikovanom android tv-u ne obicnom boxu ..Imas dodavanje favorita za aplikacije koje postoje u play prodavnici za Android tv ali one koje sideload-ujes ne mozes dodati ali moze se dodati sideload folder na favorites homescreen..Kshaw je nepotreban ako postoji vec Prog ili tivimate koji lagano otvaraju sve..
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2012
Poruka
1.042
Jel nasao neko link do Send Files To TV za Windows ?
APK ima na Play store ali za Windows nisam našao.
Ima instalirano na Windows 10 , ali sam obrisao instalaciju, a sada mi treba ...
Znam da može sa Mobilnog na TV , ali ovako mi lakse ..

Pogledajte prilog 140932
Brzopleto poslah link na istu stranicu o kojoj i ti pises, ovo bih i ja volio saznati gdje skinuti.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top