Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Izgleda da ostaje samo ovaj naćin:
( možda nekome pomogne)

- sa PC-a prebaciti fajl na mobilni telefon ( kabl, Airdroid,Airmore... ) ,
- instalirati na mobilni telefon apk SendFilesToTV
- instalirati istu apk i na TV ili BOX
-pokrenuti obe na oba uređaja
-na telefonu pokrenuti SEND, a na TV uključiti RECEIVE
-sa telefona poslati (SEND) FAJL, a na TV primiti (RECEIVE)
-instalacija na TV ili BOX-u
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    16,4 KB · Pregleda: 43
  • 2.jpg
    2.jpg
    98,5 KB · Pregleda: 42
  • 4.jpg
    4.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 45
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Heh, ja sam sve aplikacije koje imam na svom Sony android tv ubacio u njega preko usb sticka i sve su uredno u aplikacijama. Kada zelim neku dodati u favorites samo kliknem na + i dodam zeljenu.
Kako svi android tv imaju isti loader to bi moralo raditi kod sviju.
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2012
Poruka
1.042
Nisam siguran, a ne mogu probati, laptop mi na servisu, moglo bi mozda putem bluetooth-a poslati na tv u download folder, i odatle pokrenuti inst.

Takodje i na mom tv, sve apk ubacene sa usb se nalaze u aplikacijama i sa + se postavljaju u favorite.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Heh, ja sam sve aplikacije koje imam na svom Sony android tv ubacio u njega preko usb sticka i sve su uredno u aplikacijama. Kada zelim neku dodati u favorites samo kliknem na + i dodam zeljenu.
Kako svi android tv imaju isti loader to bi moralo raditi kod sviju.
mislim da se ovde radi o tome da te aplikacije koje ne mogu da se stave u favorites, nemaju certifkat za android tv, isto je i kod mene, na primer kshaw vidim samo u side loaded lancheru, nikako ne mogu da ga dodam u prvi red u favorites (xiaomi mi box 4k), znaci radi se o aplikacijama kje nisu prilagodjene potpuno za android tv.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
256
Naravno nisu sertifikovane za Android tv tacnije one koje se ne nalaze u prodavnici za Android tv ne mogu se dodati za Favorite..Vec su smestene sideload folderu
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Moze neko u privatnoj poruci da mi posalje link do nekog kineza, gdje se moze kupiti lista za nekih 15 evra za godinu dana.
Ovoga sto sam do sada imao ne mogu locirati, u pitanju je IPTV ESUN sa Alija.
A lista je isla preko IPTV Smarters pro.
 
Učlanjen(a)
04.02.2021
Poruka
29
Moze neko u privatnoj poruci da mi posalje link do nekog kineza, gdje se moze kupiti lista za nekih 15 evra za godinu dana.
Ovoga sto sam do sada imao ne mogu locirati, u pitanju je IPTV ESUN sa Alija.
A lista je isla preko IPTV Smarters pro.
Imao sam jednog takvog 15 eura godina nakon 6 mjeseci nestao ni liste ni para:) Iskreno ne bih više kineske velike su ali losije organizirane, epg nema za nase, a lako nestanu - loša podrška...
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
^
isto sam tako pop....,zato sad imam jednog domaćeg i nit me boli glava nit jurim paypal i ostale zajencije,nadjem ga u grad pare na ruke i ćao :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Natrag
Top