Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Ocigledno ima nas puno koji imamo samsung televizore, a nemamo nikakve aplikacije za iptv za samsung, pa bi bilo super da se sf vip player prilagodi za samsung tizen, to bi bio najbolji potez vip dela serbian foruma
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Ocigledno ima nas puno koji imamo samsung televizore, a nemamo nikakve aplikacije za iptv za samsung, pa bi bilo super da se sf vip player prilagodi za samsung tizen, to bi bio najbolji potez vip dela serbian foruma
A zamisli koliko ljudi na svijetu imaju Samsung Tizen. I kad bi svi počeli koristiti tu moguću aplikaciju. Barem bi je trebalo vezati za MAC od TV-a i naplaćivati, kao npr. Duplex Play ili SIPTV.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Kako ti mislite za Tizen? Sve što se instalira na njega ide preko app store i samim tim je to nemoguća misija. A neko zaobilaženje poput one za siptv koju su skinuli je još teže. I uz sve to treba napraviti aplikaciju - sve u svemu nemoguća misija :beee: ali ajde nek se bar neko nada.
Realnija opcija je kupiti box i miran si.
 
Učlanjen(a)
14.02.2019
Poruka
18
Zamolicu za malo pojasnjenje:
Kako moze prodavac da zna ko je kupac a ko nelegalno koristi MAC listu i da kad kupac koristi istu nelegalnan korisnik ostaje CRN
Kupio sam na aliju listu gde mi je prodavac poslao portal za logovanje (uredjaj MAG 256, poslao sam MAC uredjaja) i kanali normalno rade,
e sad ja preko SF Vip plejera mogu da gledam istu listu, pa me zanima kako on zna koga da blokira
Hvala.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
Zamolicu za malo pojasnjenje:
Kako moze prodavac da zna ko je kupac a ko nelegalno koristi MAC listu i da kad kupac koristi istu nelegalnan korisnik ostaje CRN
Kupio sam na aliju listu gde mi je prodavac poslao portal za logovanje (uredjaj MAG 256, poslao sam MAC uredjaja) i kanali normalno rade,
e sad ja preko SF Vip plejera mogu da gledam istu listu, pa me zanima kako on zna koga da blokira
Hvala.
Jednostavno ce ukljuciti dodatne zastite, kao sto su Sn, device id i device2 id.
 
Natrag
Top