Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
18.03.2019
Poruka
25
pozdrav, moze neko da mi pomogne oko pronalazenja novog DNS za odredjeni server?
hvala unaprijed moze na PP da ne stvaramo guzvu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Jedno pitanje
Ovo sto sam dobio gratis radi
ugrozavam li nekoga sada da nemoze normalno to isto da gleda
Hvala
 
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Jedno pitanje
Ovo sto sam dobio gratis radi
ugrozavam li nekoga sada da nemoze normalno to isto da gleda
Hvala
Ako si dobio listu ili MAC sa jednom konekcijom, naravno da ugrožavaš onoga ko je platio tu listu. Ti ćeš prvi vidjeti probleme tipa prekidanja, trzanja i slično. Na STBemu će ti na nekim serverima samo nestati slika. Nemoj brinuti, kada se čovjek osjeti ugroženim on javi vlasniku panela da ima problema i ovaj samo promijeni pass ili MAC i ti više ne možeš gledati.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Ako si dobio listu ili MAC sa jednom konekcijom, naravno da ugrožavaš onoga ko je platio tu listu. Ti ćeš prvi vidjeti probleme tipa prekidanja, trzanja i slično. Na STBemu će ti na nekim serverima samo nestati slika. Nemoj brinuti, kada se čovjek osjeti ugroženim on javi vlasniku panela da ima problema i ovaj samo promijeni pass ili MAC i ti više ne možeš gledati.
Jedva ubacih ovo portal i mac
fino proradi i stade
kao da je vidio sto sam napisao
Cekam novog donatora
Hvala
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Pozdrav. Jesu li menjali nesto kod ovog portala?
Kod:
http://50.7.113.18:8000/c/

Poslao mi boki pre 4 meseci 5 macova, koristio sam jedan do pre par dana, danas pokazivalo connection error, pa nudi opcije change portal address ili reload, a sad Your STB is blocked. Probao sam sa sva 5 MAC koje sam dobio tad, isto pokazuje
 
Natrag
Top