Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruka
34
Pomoc ako neko zna.Salezli player pusta normalno stalker portal.
A to isto kada pustim preko android boxa nece blokiran.
Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Pomoc ako neko zna.Salezli player pusta normalno stalker portal.
A to isto kada pustim preko android boxa nece blokiran.
Pozdrav.
Moze malo detaljnije, ovako bas nije jasno, dizes IPTV listu na sfvip player preko mac adrese ili preko pass, a isto tako kako dizes na android playeru, pretpostavljam istu IPTV listu.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Šta ti nije jasno, to što ne radi na STB ? Pošto se mac adrese uništavaju masovno ljudi su u nedostatku boljih rešenja stavili blokadu na STB. Ovaj naš plejer nije kopija istog pa u njemu radi.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Ovako
Koristim se uglavnom sa SF Playerom na laptopu i makovima koje sam nalazim ili ponekad dobijem na PM.
Kada zelim da gledam nesto na 2 Brata lista se odmah otvori a slika dode nakon nekih 10 sekundi.
Pritiskom na A tastaturu dobijam da je samo jedan korisnik online pa to provjerim i na drugi nacin kada ja vise nisam na tom serveru i tada vidim da je linija bez aktivnih korisnika.
Kako imam dobru internet konekciju i neki drugi serveri se otvaraju u sekundi na istom playeru pitam se zbog cega je tako bas sa 2 Brata.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ovako
Koristim se uglavnom sa SF Playerom na laptopu i makovima koje sam nalazim ili ponekad dobijem na PM.
Kada zelim da gledam nesto na 2 Brata lista se odmah otvori a slika dode nakon nekih 10 sekundi.
Pritiskom na A tastaturu dobijam da je samo jedan korisnik online pa to provjerim i na drugi nacin kada ja vise nisam na tom serveru i tada vidim da je linija bez aktivnih korisnika.
Kako imam dobru internet konekciju i neki drugi serveri se otvaraju u sekundi na istom playeru pitam se zbog cega je tako bas sa 2 Brata.

Verovatno je nesto u vezi sigurnosti i provere kod brudera. Pa malko traje da je SFP probije :)
 
Natrag
Top