Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.02.2020
Poruka
72
Art ima vrlo jednostavnu ali efikasnu zastitu, ne treba vpn za normalno gledanje ali za bilo kakve eksperimente prije toga toplo preporucam.
I da, art se gleda u stbemu, samo nije bas jednostavno, treba podesiti dosta stvari da bi to radilo. Obzirom na gore navedeno, toplo preporucam gledati tu listu u vlc ili na smarttv, nisu svi art macovi na stalkeru, a i kad jesu kako rekoh, treba podesiti dosta stvari inace, blis....., ban! :(

Inace, kad se to podesi radi k'o beba. Ja jedan mac eksploatiram vec dvije godine (doduse ne ja, moja zenka, hehe).
Poštovani, pratim forum i vidim da ste jedan od većih znalaca ovdje, zato imam jedno pitanje ako može!?
Imam mac od servera 'besnakobila' i dosta puta mi u stb-u jedan put otvori kanal pa onda neće nikako, uglavnom veliki problem za gledati a bitna mi je radi naših kanala.
S druge strane imam neku mac stranu listu (nažalost bez naših kanala) i ona perfektno otvara uvijek.
E sad me zanima, zašto imam probleme s tim našim 'besnakobila' koja malo otvara a većinom neće, a ta druga lista radi besprijekorno?
Kako to riješiti jer mi trebaju naši kanali.
Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Kad ste se uhvatili ovih domaćih pa silujete po dvojica - trojica istovremeno.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Poštovani, pratim forum i vidim da ste jedan od većih znalaca ovdje, zato imam jedno pitanje ako može!?
Imam mac od servera 'besnakobila' i dosta puta mi u stb-u jedan put otvori kanal pa onda neće nikako, uglavnom veliki problem za gledati a bitna mi je radi naših kanala.
S druge strane imam neku mac stranu listu (nažalost bez naših kanala) i ona perfektno otvara uvijek.
E sad me zanima, zašto imam probleme s tim našim 'besnakobila' koja malo otvara a većinom neće, a ta druga lista radi besprijekorno?
Kako to riješiti jer mi trebaju naši kanali.
Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći.
Pisalo se vec nadugo i nasiroko o tome, jednostavno gledas nesto sto ljudi jako eksploatiraju u zadnje vrijeme pa na jednoj mac adresi "visi" podosta ljudi plus gazda liste, malo prometno. :)
Topla preporuka, naci nesto kvalitetnije za ubaciti u emu.
 
Učlanjen(a)
17.10.2019
Poruka
7
zdravo jedno pitanje zdravahrana radi u Sf pleyer a u stb emu nece ima li token lista ili neku drugu zastitu
 
Natrag
Top