Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Imao sam sličan problem i po mom iskustvu mogu reci da za Art moraš imati VPN jer ako fuliš jednom i uneses nevalidnu mac adresu odmah dobiješ ban ...to mi je Kljuki objasnio tada .
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Imao sam sličan problem i po mom iskustvu mogu reci da za Art moraš imati VPN jer ako fuliš jednom i uneses nevalidnu mac adresu odmah dobiješ ban ...to mi je Kljuki objasnio tada .
Ne mora vpn. Do pre godinu dana imao sa NOD32 av koji nikako nije dao da se adresa strima ucita, odmah u karantin? Znaci sa listom dolazi i nesto drugo, kad ga pronades i obrises nema problema da isprobas svaki macic. Naravno problem je i skinuti listu. Ako pokusas preko neke od adresa strimova koji su razliciti dobijas ban.
Sve sto treba uraditi je da znas kako ne dobiti ban na ip, vpn samo ako si banovan.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne mora vpn. Do pre godinu dana imao sa NOD32 av koji nikako nije dao da se adresa strima ucita, odmah u karantin? Znaci sa listom dolazi i nesto drugo, kad ga pronades i obrises nema problema da isprobas svaki macic. Naravno problem je i skinuti listu. Ako pokusas preko neke od adresa strimova koji su razliciti dobijas ban.
Sve sto treba uraditi je da znas kako ne dobiti ban na ip, vpn samo ako si banovan.
znam o cemu za to ,,nesto drugo,, pricas i slazem se ja vpn nikada za art ne koristim...i to gore u vlc je bez vpn....
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
75
ide art na vlc bez vpn
a isao je i na svoju aplikaciju stbemu dal jos uvjek ide i jel u upotrebi to ?????
( odavno je ne koristim j gledam u vlc )
i sa njom je imalo je zezanja sa vpn i mac .
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Stanite malo ljudi , mozda se nismo dobro razumijeli , hocete da kažete da ako pokusavam sa nevalidnom mac adresom više puta da neću dobiti ban bez VPN-a?

Nisam baš siguran , mene svaki put banuje ako ne koristim VPN čim fulim jednom adresu .
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Art ima vrlo jednostavnu ali efikasnu zastitu, ne treba vpn za normalno gledanje ali za bilo kakve eksperimente prije toga toplo preporucam.
I da, art se gleda u stbemu, samo nije bas jednostavno, treba podesiti dosta stvari da bi to radilo. Obzirom na gore navedeno, toplo preporucam gledati tu listu u vlc ili na smarttv, nisu svi art macovi na stalkeru, a i kad jesu kako rekoh, treba podesiti dosta stvari inace, blis....., ban! :(

Inace, kad se to podesi radi k'o beba. Ja jedan mac eksploatiram vec dvije godine (doduse ne ja, moja zenka, hehe).
 
Natrag
Top