Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav.Zna li neko koji je link (url) od Art iptv-a?
art......
Kod:
http://185.152.65.194:88/stalker_portal/c/

Boki je li ima stalker portal sa vise konekcija?

pogresan deo foruma za takva pitanja......imas zahteve za liste......

bas ovu sliku morao si da izaberes...hahha
tu sam stanovao u blizini nekada davno....to je spalionica smeca u blizini centra grada.mozes misliti...blizu centra ...palionica smeca.toliko su dobro to odradili spaljivanje smeca da nista ne smrdi.projektant je bio poznati austrijski umjetnik Friedensreich Hundertwasser .....

a sta da radim trenutno to bilo na tom kanalu...... :beee:

Sta da ubacim gde jel u iptv extreme jel moze tu a gde to da nadjem jel mozes malo detaljnije znacilo bi mi da imam epg pa makar i da vidim sta je trenutno na programu

u nas plejer preko maca ubacis neki od servera koji automatski vucu svoj epg......poput recimo balkanservera,dva brata,kamiondzije.......ima ip podosta.....
 
Učlanjen(a)
13.02.2020
Poruka
8
Avec nous, le statut Vip est obtenu grâce à de nombreuses années de travail sur le forum.
Malheureusement, vous avez 6 messages sur le forum et vous avez rejoint le forum jeudi, vous ne pouvez pas devenir membre VIP

I accept this
thank u for your help
I try to use translator to your great forum

thanks
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Moze li se gledati art lista sa vazecim mac-om stalkeru?
pitanje je malo konfuzno...predpostavljam da teo pitati da li se moze gledati art preko validnog maca izvucenog iz njihovog stalkera...art ima token i sa dobrim tokenom i macom moze se gledati u vlc....u sf plejeru nazalost nemoze ,stb nisam pokusao ali mislim da nemoze ali verovatno javice se neko ko je probao..

Ashampoo_Snap_2020.02.19_22h10m33s_009_.png
 
Natrag
Top