Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Znaci moram prvo naci sve original podatke sa MAG250 ili mogu ostaviti kako je vec napisano samo jos da dodam user-agent kad nadjem?
Ovako nesto ili je ovo pogresno
#EXTVLCOPT:http-user-agent=Mozilla/5.0 (QtEmbedded; U; Linux; C) AppleWebKit/533.3 (KHTML, like Gecko) MAG200 stbapp ver: 2 rev: 250 Safari/533.3
To je taj, imas pobjednika. :)
Mada iskreno momci, puno vam je jednostavnije instalirati Ott Navigator, on to sve vec podesi za vas, samo upisete adresu portala i mac i pici. ;)
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
To je taj, imas pobjednika. :)
Mada iskreno momci, puno vam je jednostavnije instalirati Ott Navigator, on to sve vec podesi za vas, samo upisete adresu portala i mac i pici. ;)
Nece pa ga je.i :) Sad cu probat taj OTT ali mi se cini da sam vec probavao i da mi trazi u/p za portal a ne samo mac...o_O
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Nece pa ga je.i :) Sad cu probat taj OTT ali mi se cini da sam vec probavao i da mi trazi u/p za portal a ne samo mac...o_O
Hehe, koliko se ja sjecam tamo pise username OR mac, dakle ako se prijavljujes putem mac adrese upises samo mac pod user a pass ostaje prazan. Nemoj zaboraviti staviti kvacicu na Active. ;)
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Hehe, koliko se ja sjecam tamo pise username OR mac, dakle ako se prijavljujes putem mac adrese upises samo mac pod user a pass ostaje prazan. Nemoj zaboraviti staviti kvacicu na Active. ;)
Popi.am se u Neretvu kad nece :)Ima sta hoce.Ubacio sam drugi portal u OTT i radi OK. Prvi utisak...Svidja mi se mnogo vise od stbemu sad ce OTT biti moj glavni player za portale:mig: Cini mi se da je ipak za "Advanced users" i to mi se jos vise dopada.Mnoge stvari mozes sam birati,dodavati,oduzimati...:p Hvala,ljudino na podrsci:)
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Nemate dobre mac adrese,ostavili su namjerno blokirane adrese da budu kao validne ,a ustvari nisu.To im je kao neka zaštita.Neki odustanu.
 
Natrag
Top