Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Nije Amlogic nego Allwiner, ako je reč o ovom boksu.
To su mu radne temperature. Šta možeš da uradiš? Možeš da staviš hladnjak sa neke stare grafičke ili matične, a ako ima i ventilator na njemu onda super.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Moze li neko od strucnjaka sa SF da mi objasni zasto me tako brzo banuju sa skoro svih portala :beee: KoristimNordVPN ali nema veze koju drzavu izaberem,nakon par sati mrak?Boki mi je poslao nekoliko portala i gomilu "mac" ali izgleda da se necu nagledati:)Sta radim pogresno?Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Stalker Portal Player meni odlično radi , ali vidim da ima virus , pa me interesuje da li je to stvarno virisu . trojanac ili bilo šta ...naročito ova novija verzija 2.0
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Moze li neko od strucnjaka sa SF da mi objasni zasto me tako brzo banuju sa skoro svih portala :beee: KoristimNordVPN ali nema veze koju drzavu izaberem,nakon par sati mrak?Boki mi je poslao nekoliko portala i gomilu "mac" ali izgleda da se necu nagledati:)Sta radim pogresno?Hvala.
Nema to veze sa tobom, to ti je nuspojava napretka, more ljudi ima sad te skenere i nalaze iste mac adrese jer, gle cuda, skeniraju iste servere sa slicnim ili istim kombo listama. Jasno da sad na jednom macu "visi" 10-15 ljudi pa i doticne traju u skladu s time.
 
Natrag
Top