Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Otprilike tako, samo sto se tice tih c panela cijela prica zavrsi otprilike ovako, samo "pevanje" zamijeni sa "gledanje" :) :
Nije strasno:) Svakako je jedna "dobra" m3u lista bolja od pet panela.Svi se razlikuju u par centi :) Neznam,mozda ima bolje.Ja ovo sto sam do sad imao priliku da vidim,skoro su identicni,ili kopiraju jedni druge ili su restreameri. Pozz.
 
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Ljudi, imam problem sa Bitkom na stbemu. Validan MAC pokrenem u onom novom Šahbaz playeru i radi bez problema. Kada isti ubacim u stbemu izbaci MAC BLOCKED. Ima li kakva caka u konfiguraciji stbemu?
 
Učlanjen(a)
07.01.2020
Poruka
29
Zdravo, Jel ima neki nacin Kodi Leia 18.05 u pvr stalker da ukljucim loop da ne me diskonektira svaki put?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.639
Ljudi, imam problem sa Bitkom na stbemu. Validan MAC pokrenem u onom novom Šahbaz playeru i radi bez problema. Kada isti ubacim u stbemu izbaci MAC BLOCKED. Ima li kakva caka u konfiguraciji stbemu?
Mozda bas neko gleda u tom datom momentu kad ti zelis da gledas ?
normalno ovako sa
/c/
a mozes i ovako da probas upisati
/c/index.html

imao sam slicne slucajeve sa /c/ nije islo a sa /c/index.html radilo ...... ali kod bitke kako sam ja upisivao islo je samo sa /c/

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Mozda bas neko gleda u tom datom momentu kad ti zelis da gledas ?
normalno ovako sa
/c/
a mozes i ovako da probas upisati
/c/index.html

imao sam slicne slucajeve sa /c/ nije islo a sa /c/index.html radilo ...... ali kod bitke kako sam ja upisivao islo je samo sa /c/

Pozdrav
Probao sam sve. Neće pa neće. Niti jedan MAC. Probaću ubaciti u Kodi večeras.
Hvala na odgovoru
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ljudi, imam problem sa Bitkom na stbemu. Validan MAC pokrenem u onom novom Šahbaz playeru i radi bez problema. Kada isti ubacim u stbemu izbaci MAC BLOCKED. Ima li kakva caka u konfiguraciji stbemu?
Pajdo prepozna da se spajas sa stbemu, tj. preko emulatora i samo te odje...
Postavi na custom firmware, dodaj user-agent od pravog maga i onda bi trebalo raditi.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Pajdo prepozna da se spajas sa stbemu, tj. preko emulatora i samo te odje...
Postavi na custom firmware, dodaj user-agent od pravog maga i onda bi trebalo raditi.
Moze'l malo detaljnije,posto imam potpuno isti problem?Na cemu "custom firmware"? I user-agent u stbemu nema opciju dodavanja...Samo pise default?Hvala.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Moze'l malo detaljnije,posto imam potpuno isti problem?Na cemu "custom firmware"? I user-agent u stbemu nema opciju dodavanja...Samo pise default?Hvala.
Kao model odaberes MAG250 i onda pod firmware odaberes custom firmware, onda firmware settings i tamo polako popunis one rubrike.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Kao model odaberes MAG250 i onda pod firmware odaberes custom firmware, onda firmware settings i tamo polako popunis one rubrike.
Znaci moram prvo naci sve original podatke sa MAG250 ili mogu ostaviti kako je vec napisano samo jos da dodam user-agent kad nadjem?
Ovako nesto ili je ovo pogresno
#EXTVLCOPT:http-user-agent=Mozilla/5.0 (QtEmbedded; U; Linux; C) AppleWebKit/533.3 (KHTML, like Gecko) MAG200 stbapp ver: 2 rev: 250 Safari/533.3
 
Natrag
Top