Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Vraćam prodavcu, a šta ću dobiti sledeće neka mi je Bog u pomoći ,hvala ti brate neznam ovaj ruski
Utvrdio, ne zajebava box internet, nego je internet nestabilan, nikad čuo da ima prob sa Androidom, ali definitivno, pušta da funkcionira IPTV Player, STBEmu i free i pro, kodi ni makac, ali za 40 ojra ovo troje odlično radi, YT ništa ,nema veze imam na drugim stvarima, vidim sa Telekom tehnikom ZAŠTO je tako??,.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Moraš malo pojasnit što ti se dešava i kad,imam dosta iskustva sa androidtv box imao sam ih dosta u svojim rukama.Moguće da je nešto u kodiu,ako samo on neće.Probaj instalirat Xanax addon ,pa pobrisat s njime cache i ostalo pa nešto pokreni da vidiš ima li promjena.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Utvrdio, ne zajebava box internet, nego je internet nestabilan, nikad čuo da ima prob sa Androidom, ali definitivno, pušta da funkcionira IPTV Player, STBEmu i free i pro, kodi ni makac, ali za 40 ojra ovo troje odlično radi, YT ništa ,nema veze imam na drugim stvarima, vidim sa Telekom tehnikom ZAŠTO je tako??,.

To je do telekoma,cim pocnem da skeniram meni iskljuce net.Kad prestanem sve normalno posle pola minuta.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Jel može neko da mi objasni kako u vlc gledati stalker portal, da li ima neki plugin ...ili u Python pokrenuti modul python-vlc pa tu podesiri za stb emu...ili ima neki peti način...može i na PP....znam da je priča malo duža al ako je neko raspoložen
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Iskreno, nemas se potrebe zezati sa tim. U principu napises malu python skriptu koja odglumi mag, pokupi ti one play_token i slicne gluposti i proslijedi na vlc. Ali gle cuda, ako imas abox ili android tv jednostavno instaliras kodi, stbemu ili Ott Navigator, svi imaju mogucnost reprodukcije strimova sa stalkera. Em sjedis u fotelji s daljinskim u ruci i ne lomis ledja ispred monitora, em se ne moras zajebavati sa pisanjem te skripte. Vecina ljudi bi to ionako onda poslala na smart tv ali ne postoji smislen nacin da tu python skriptu natjeras da radi tamo.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
23
Tanix TX6 4/64 grije ko lud 60°c / 70°c konstanto, ured nov danas kupjen, neka ideja sta da radim? Da otvoram kuciste ili da stavljam neku kuler da ga ladi... hvala
 
Natrag
Top