Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
:) , toliko o Sahbaz playeru! ;)
Da me neko pogresno ne shvati, nemam ja namjeru nikoga prozivati, ne daj boze, samo bilo mi cudno sto je to covjek javno objavio, mozda vasi macovi zavrse kod nega, ne tvrdim ali lako moguce.
Naravno a kako bi drugčije i radilo,samo što je to njemu najvjerovatnije nebitno šta će mu tolike liste ne može ih ni ispratiti .
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Ma radi to, nije da ne radi, ali nema time shift, epg bas i nije bajan ...
Pogledajte prilog 119371
To si upravu.
@M.J. ti ne čitaš ,to je očito,netreba ti firmware settings pošto radi na default,već ti treba ispravan MAC ništa više,problem je što ćeš od 100 iskeniranih naći jedan ispravan ako imaš sreće pošto su namjerno stavili kao validne koji nisu validni da ljudi odustanu.To im je zaštita,a kao što kljuki kaže ništa specijalno nisu,puno bolji su strani stalkeri.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
To si upravu.
@M.J. ti ne čitaš ,to je očito,netreba ti firmware settings pošto radi na default,već ti treba ispravan MAC ništa više,problem je što ćeš od 100 iskeniranih naći jedan ispravan ako imaš sreće pošto su namjerno stavili kao validne koji nisu validni da ljudi odustanu.To im je zaštita,a kao što kljuki kaže ništa specijalno nisu,puno bolji su strani stalkeri.
A kako ga onda Sahbaz ocita jbg.?Ako nije validan za mene onda nije ni za njega?
 
Natrag
Top