Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
danima pricate o bitki,braci i mucite se sa tim.....ehh kada bi ste znali a mozda i znate,koliko ima kvalitetnijih lista od obe.....ima lista koje sadrze fhd arene,fhd sk sport,fhd nova sport i jos masu fhd kanala.....i rade normalno
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
@boki71 Znam sta kazes ali me ovo toliko zagolicalo da sam skoro pukao :p Takodje znam da je nisam toliko gledao ni dok je radila jer imam mnogo bolje m3u liste.Ljudi su cudo prirode:beee:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
Ovako, sto se tice "bitke" i iskenirani macovi su verovatno dobri ali ima zastitu, kad vlasnik gleda niko drugi nemoze da koristi tu mac adresu.
Ovo "gleda" ne znaci da bas mora da gleda, nego je mag povezan sa panelom.
A korisnici uglavnom gase tv a ne mag, tako da su uvek online.
I sam tako radim sa 3 mts-ova stb uredjaja, uvek gasim tv a ne stb, zato sto se brze pokrece tv nego stb kad ga ukljucis.
Tako da je bolje zaobici i koristiti neki drugi portal.
Kao sto @boki71 rece, puno je dobrih portala na koje se moze bez problema nakaciti.
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Ovako, sto se tice "bitke" i iskenirani macovi su verovatno dobri ali ima zastitu, kad vlasnik gleda niko drugi nemoze da koristi tu mac adresu.
Ovo "gleda" ne znaci da bas mora da gleda, nego je mag povezan sa panelom.
A korisnici uglavnom gase tv a ne mag, tako da su uvek online.
I sam tako radim sa 3 mts-ova stb uredjaja, uvek gasim tv a ne stb, zato sto se brze pokrece tv nego stb kad ga ukljucis.
Tako da je bolje zaobici i koristiti neki drugi portal.
Kao sto @boki71 rece, puno je dobrih portala na koje se moze bez problema nakaciti.
U pravu si da bitka ima zastitu ali nije u pitanju da samo vlasnik moze da gleda. To je xtream reborn panel a ne Ministra.
Svaki validan mac ima odgovor na account:
Kod:
{"js":{"mac":"00:1A:79:XX:XX:XX","phone":"December 31, 2020, 12:00 am"}}
i ucitava listu.
Kad se pusti kanal odgovor header-a je uvek:
Kod:
{'Server': 'nginx', 'Date': 'Sat, 18 Jan 2020 10:20:21 GMT', 'Content-Type': 'application/octet-stream', 'Content-Length': '0', 'Connection': 'keep-alive'}

Samo sa neki mac radi stream a sa neki nece. To je u pitanju geoblock, evo kako je to u xtream reborn panelu:

Capture d’écran 2020-01-18 à 11.21.05.png

Za svaki mac mozes da forsiras drzavu (Forced Country), i taj stream radi samo sa IP iz te drzave. Moze cak da se forsira IP ili user agent:

Capture d’écran 2020-01-18 à 11.21.18.png
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
U pravu si da bitka ima zastitu ali nije u pitanju da samo vlasnik moze da gleda. To je xtream reborn panel a ne Ministra.
Svaki validan mac ima odgovor na account:
Kod:
{"js":{"mac":"00:1A:79:XX:XX:XX","phone":"December 31, 2020, 12:00 am"}}
i ucitava listu.
Kad se pusti kanal odgovor header-a je uvek:
Kod:
{'Server': 'nginx', 'Date': 'Sat, 18 Jan 2020 10:20:21 GMT', 'Content-Type': 'application/octet-stream', 'Content-Length': '0', 'Connection': 'keep-alive'}

Samo sa neki mac radi stream a sa neki nece. To je u pitanju geoblock, evo kako je to u xtream reborn panelu:

Pogledajte prilog 119396

Za svaki mac mozes da forsiras drzavu (Forced Country), i taj stream radi samo sa IP iz te drzave. Moze cak da se forsira IP ili user agent:

Pogledajte prilog 119397
Da, ali za Mag uredjaje postoje i ove zastite:
indexx.png

indexxx.png

indexxxx.png
 
Učlanjen(a)
16.11.2014
Poruka
20
Pozdrav svima,

Da li Vam se možda desilo da nemožete da se ulogujete u ott player ali na sajtu, imam tamo gomilu lista kojima sada nemam pristup. Na svim uređajima koje sam odredio da pristupe listam sve radi ok. Da li je to neki privremeni crash ili nešto drugo?
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Da ima i ta zastita, ali na default je 3. Pogledao sam u 4 panela, nijedan nije na 1, jedan ima playback na 8 a tri panela na 3.

Neznam za Bitku, verovatno stavili 1.

Ali i ako playback je na 1, odgovor Mag-a na dobar mac je uvek:
{"js":{"mac":"00:1A:79:XX:XX:XX","phone":"December 31, 2020, 12:00 am"}}
I lista se ucitava. Znaci moze da se ulogujes u Mag. To je ogranicenje samo na pustanje stream-a.

Capture d’écran 2020-01-19 à 10.44.19.png
Capture d’écran 2020-01-19 à 10.49.34.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top