Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja rekoh......dobra kombo lista .....server koji nema ogranicenje konekcija po ip adresi i liste brzo izlaze...programom koji na netu se nalazi na svakom cosku...potrebna je samo malo masta...

to je za one koji nemaju nijedan u/p skener.....

Ashampoo_Snap_2016.02.27_14h24m22s_002_c7405.png
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Zar nije internet pun tih lista, koje vi pronalazite na taj nacin ?
Nadjoste li vi neki raritet ? ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zar nije internet pun tih lista, koje vi pronalazite na taj nacin ?
Nadjoste li vi neki raritet ? ;)

pa jeste zato sam i rekao 100 puta da te liste niti gledam niti trazim.....ali ljudi koliko vidim vole njih verovatno zato sto se najlakse nalaze.....pa da pomognemo malo u tome..

draza mi je jedna dobro sakrivena astra poput telekomove adonis koja je radila godinu dana....nego 1000 ovakvih lista na user i pas......

ok je user i pas.....ali ogranicenje na nju za jednu ip .....poput media future recimo.....ili mi nekada sto smo radili sa zastitom koju je losmij napravio......id racunara pa neka gledaju dvoje....malo sutra ce....
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
pa jeste zato sam i rekao 100 puta da te liste niti gledam niti trazim.....ali ljudi koliko vidim vole njih verovatno zato sto se najlakse nalaze.....pa da pomognemo malo u tome..

draza mi je jedna dobro sakrivena astra poput telekomove adonis koja je radila godinu dana....nego 1000 ovakvih lista na user i pas......

ok je user i pas.....ali ogranicenje na nju za jednu ip .....poput media future recimo.....ili mi nekada sto smo radili sa zastitom koju je losmij napravio......id racunara pa neka gledaju dvoje....malo sutra ce....
I, @boki71 nemoj da se ljutis sto sam ti drpio one 2 liste sa poslednjeg tutorijala ! :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Mozda da ih poklonim dvojici srecnika, koji mi odgovore na nagradno pitanje ?! :beee:
 
Natrag
Top