Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
Ajd i ja nest da kazem... ja sam do sad djelio svasta nesta skenirao kako sam skenirao ... nisam ni obracao paznju na te vase skenere ili skener o kom pricate znaci bez tih vasih skenera koje pominjete ja sam na neki svoj nacin to radio e sad... zasigurno bilo ko od onih kojima sam bilo sta poslao mozda kazem mozda posjeduje taj vas skener samo sto se niko bas niko nije sjetio da ga meni ponudi ok ja ne molim nikog za nista samo kazem na osnovu svega sto sam do sad dobrovoljno podijelio na Pm a to isto i mnogo vise mogao sam javno da objavim ali nisam svi znate zasto.

Hvala svima posebno jednom velikom gospodinu ovog foruma koji mi je ponudio taj vas famozni skener.

U vise navrata sam spomenuo da nisam alav na nista pa tako nisam ni obracao veliko paznju na taj skener jer sam skenirao to sve na drug nacin

Za sebe mogu da kazem da sam covjek od povjerenja.

NE shvatite ovo kao da moljakam za nesta samo sam rekao svoje misljenje

NE saljite mi NISTA

Ovo sam morao da napisem.

Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
I kod mene radi fino za sada,ali ne verujem da ce u 17h raditi bas kao sad :)

nemojte ocajavati.....nije tu toliko bitan skener koliko je bitno da server nema ogranicenja konekcije po jednoj ip adresi i naravno bez kvalitetne kombo liste nista......

Probao sam par turska skenera koji su ok....mikijev je takodje ekstra iz cmd prostim komandama i dosta je brz.....medjutim ko sve to nema moze iz jdownloadera sve to da odradi.....

evo nacina....napravio na brzinu klip kako to izgleda....

http://serbianforum.org/threads/pronalazenje-userpas-listi-jdownloaderom.679519/
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Ajd i ja nest da kazem... ja sam do sad djelio svasta nesta skenirao kako sam skenirao ... nisam ni obracao paznju na te vase skenere ili skener o kom pricate znaci bez tih vasih skenera koje pominjete ja sam na neki svoj nacin to radio e sad... zasigurno bilo ko od onih kojima sam bilo sta poslao mozda kazem mozda posjeduje taj vas skener samo sto se niko bas niko nije sjetio da ga meni ponudi ok ja ne molim nikog za nista samo kazem na osnovu svega sto sam do sad dobrovoljno podijelio na Pm a to isto i mnogo vise mogao sam javno da objavim ali nisam svi znate zasto.

Hvala svima posebno jednom velikom gospodinu ovog foruma koji mi je ponudio taj vas famozni skener.

U vise navrata sam spomenuo da nisam alav na nista pa tako nisam ni obracao veliko paznju na taj skener jer sam skenirao to sve na drug nacin

Za sebe mogu da kazem da sam covjek od povjerenja.

NE shvatite ovo kao da moljakam za nesta samo sam rekao svoje misljenje

NE saljite mi NISTA

Ovo sam morao da napisem.

Pozdrav
Ako te tješi ni ja nemam nikakvog skenera ,malo probavo tu Sentry MBA pa me nejde.Idu liste i bez toga..
 
Natrag
Top