Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ili da ponudim, kao nagradu, najnoviju verziju skenera Golub Panel Tarana V.2.1 (svojerucne izrade) ?! :roll:
Plus tutorijal ! :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
zezas se ti ali Panel Tarana dobro nalazi ove liste..uz dobar combo.....
Svaka cast tom skeneru, ali ti si izgleda zaboravio za onaj moj savet za pronalazenje lista, ili nisi upucen u to ! :D
Aludirao sam bas na taj skener (jer je dobar), jer ni onda niko nije hteo da govori o njemu ! ;)
Znas ono - nafatas golubova i treses ih dok ne kazu strim ! :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Kako je cudno sto pre neko vreme 90% onih sa kojima sam OK i van foruma, s vremena na vreme pitalo "Cime to trazite liste, ima li kakav skener".. i slicno, a sad vidis da svi ti isti likovi ovde razglibaju o skenerima i nacinima trazenja, upadima na panele... A sve kao nemaju.. I SVI IMAJU, i liste i skenere ali niko nista ne da. Okej, ne mora meni, nikakv problem ali glupo je sto dodju kao raspituju se, traze, a zapravo imaju i vise od tebe..

Kako vreme prolazi na kraju svi pokazu pravo lice, dal skinu maske ili prosto zaborave da su se raspitivali, ko ce ga znati. Ali fino je sto su se napokon pokazali..
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Kako je cudno sto pre neko vreme 90% onih sa kojima sam OK i van foruma, s vremena na vreme pitalo "Cime to trazite liste, ima li kakav skener".. i slicno, a sad vidis da svi ti isti likovi ovde razglibaju o skenerima i nacinima trazenja, upadima na panele... A sve kao nemaju.. I SVI IMAJU, i liste i skenere ali niko nista ne da. Okej, ne mora meni, nikakv problem ali glupo je sto dodju kao raspituju se, traze, a zapravo imaju i vise od tebe..

Kako vreme prolazi na kraju svi pokazu pravo lice, dal skinu maske ili prosto zaborave da su se raspitivali, ko ce ga znati. Ali fino je sto su se napokon pokazali..
Nije glupo, mozda nije posteno, al' je efikasno ! :D
 
Natrag
Top