Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Ma ti bre mora da se salis. Sve ovo samo zbog album teme??? Meni je u pocetku ta tema mnogo znacila jer sam tu video do cega sve moze da se dodje. Da uzmem za primer Sotin Siol. 99% ljudi misli da stabilan Siol ne postoji ali na tom se primeru vidi da postoji. I sta sad? Treba da budem ljubomoran?? Ako utrosim mnooogo vremena da nadjem tako nesto prvo sto cu uraditi objavicu ga javno da bih zeznuo Sotu ili vec nekog??? Suludo. I @Bokimajsta je dosao do neceg slicnog i okacio slike. Jel objavio javno? Nije a svi znamo koliko su se njih dvojica "takmicila" u toj temi. A o objavljivanju statusa zvanicnih provajdera da ne pricam.
PS @losmij reaguj!!! Tvoja tema je sve zakuvala :D
+1
Naravno da postoji stabilan Siol :) kao i njegov komsija T-2 :). Samo treba pronaci :), a nije lako.

uEdmJXg.png


Radi stabilno i to dosta dugo ;). Ono sto svi trebaju znati je sto ide u slike, a sto u javnost. Sve naravno ne moze da se objavi ali ...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Jos samo da mi neko objasni, u cemu je razlika, izmedju kacenja slike i navodnog objasnjenja, da taj kanal postoji u toj i toj listi ! :D
 
Natrag
Top