Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220

Smatram da kvalitet nije los, cak naprotiv. Jesi li imao prilike da probas? Addonom ce korisnici imati mogucnost da koriste sinhronizaciju servera, tako da nema prekida u radu.[/QUOTE]

ne pomaze ti bas puno dizanje streama na 3 mb da bi imo sliku bolju :))) ako se ne uradi transcode kako treba nece ti pomoci to ...

za hd kanal ti je dovoljno bitrate 2.5mb/s a sd kanal 1.5mb/s
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
____________________________________________________
Da se i ja malo ukljucim u temu :)))

Neznam sta ces da pridobijes sa xbmc addonom ? ako je stream kvaliteta losa ? stream kakav je napravljen takav ce biti i na vlc,ios,enigma,smarttv,stb box,xbmc .....

Direktore,daj mu na pet minuta link da vidi kvalitet......:mig:

To kada postigne vijet bice ekstra,za sada jos uvek nije to to. za pomenute kanale..........
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Direktore,daj mu na pet minuta link da vidi kvalitet......:mig:

To kada postigne vijet bice ekstra,za sada jos uvek to nije............

Hehe neka valjda covek zna sta radi :) necu da mu se petljam u poso :)

evo primer slike sa 2 mb

capture.jpg
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
To sto je okaceno, mislim da je to je moj stream (mislim na sliku od arenasport 5) i podesio sam ga na 1.5MB. Naravno da nekad prikazuje da je 2MB. Kada stavim 3 mb, bit ce identicno kao u originalu, to garantujem jer sam testirao, ali ne mogu odmah jer cekam da mi podignu protok na optici. Takodjer testirao sam i 2.5MB i ne vidim razliku izmedju 2.5 i 3mb na 50" tv-u. Tako da ce poboljsanje biti primjetno.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Da, netranscodirano - vjerovatno, danas cu vidjeti bitrate sa max-a koliki je u originalu. Mislim da je i tamo 7mb. Doduse, mozda je i ovo na slici sa max-a :))
 
Natrag
Top