Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.637
Nazalost ne poznajes dovoljno ovu materiju, pa nema veze. Takodjer ne znas kako je moja mreza uspostavljena, pa nemas pojma koliko mi se moze nakaciti ljudi. Ali naravno, kao sto sam rekao necu vise da komentarisem svoj sistem, tako da bih te mogao demantovati da hocu.
Evo ti link
http://serbianforum.org/threads/radio-i-tv-album-vol-2.566215/page-489#post-1639602

Pink i OBN u album temi iz tvoje liste a da sjecka uzasno sjecka pa sad kazi koliko se ljudi nakacilo kad sam ja u XBMC maloprije pustio te kanale mozda 50 a mozda 100 ?? e sad ako je to puno ili malo neznam al znam da su uzasno sjeckali pa sam morao trazit dati momenat da uslikam kako valja.... meni svejedno samo .... kako je onima tek koji su kod tebe pretplatnici ??? to sam danas pricao da sam citao na Facebook komentare upucene tebi sto se tice tvoje ili vase usluge da ste losi do bola .... ko vjeruje ko ne briga me .....
:mig:

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Kod mene ne sjecka. Pretpostavljam da je pusten racun ca.......lf. Imam nakaceno dosta ljudi, ali to nije nista. OBN sjecka, odnosno slika izgleda kao da je do signala, ali to bi ste trebali znati da nema veze sa opterecenosti servera.

PS. Najbitnija stvar koju amateri ne razumiju je to sto su kod nas serveri sinhronizirani. Tako da kada netko ima rtmp link, on je spojen samo na jedan server koji se naravno moze opteretiti. Medjutim, korisnici koji placaju i gledaju preko web-a ili aplikacije to ne mogu doziviti jer ih automatski prebacuje na druge servere. To je razlog zasto ne pustam m3u liste. Nadam se da su laici koji se prave pametni shvatili sta sam htio reci.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.637
Kod mene ne sjecka. Pretpostavljam da je pusten racun ca.......lf. Imam nakaceno dosta ljudi, ali to nije nista. OBN sjecka, odnosno slika izgleda kao da je do signala, ali to bi ste trebali znati da nema veze sa opterecenosti servera.

PS. Najbitnija stvar koju amateri ne razumiju je to sto su kod nas serveri sinhronizirani. Tako da kada netko ima rtmp link, on je spojen samo na jedan server koji se naravno moze opteretiti. Medjutim, korisnici koji placaju i gledaju preko web-a ili aplikacije to ne mogu doziviti jer ih automatski prebacuje na druge servere. To je razlog zasto ne pustam m3u liste. Nadam se da su laici koji se prave pametni shvatili sta sam htio reci.
Sve je ok kako sam i rekao mene ne dira ti nastavi sa svojim radom pa dokle stignes ??? a da ti ja osobno zelim puno srece u tvom buducem radu to ti iskreno zelim nemam ja od tog nista dal te hvalio ili kudio ... samo sam napisao cinjenice u kratkim crtama nista vise

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2015
Poruka
144
Sto toliko napadate coveka ako vam nevalja nemora da gledate, a ne tu da ispravate krive drine i ostale stvari ko zna vise ko manje bre, bre kao neko sve zna.
Pustite coveka nek si tera svoj biznis vas par ljudi niko ne tera da gledate
Meni je extra posto je za bez pare i dok ide tako ok je
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
D, razumijem i nemam nista protiv. Hvala na bilo kakvoj sugestiji, ali ne prihvatam optuzivanje za nesto bez nekih pravih cinjenica. Nagadjanje ne prihvatam - naravno. Hocu jos jednom da napomenem da nitko ne moze tvrditi da sistem prekida i ne valja slika kada sistem ne koristi ispravno. m3u listama, bilo da je to xbmc ili vlc, korisnik kada dodje na kanal, na tom je serveru koji je u linku, tako da ako ima 500 korisnika, svi su na istom serveru. Medjutim tko gleda preko nase stranice ili aplikacije, 500 korisnika se dijeli na 6 servera, tako da nema prekida.

PS. Po kojim komentarima si vidio da smo losi do bola? Mozda sto imamo preko 6000 likeova ili posto se vec razmeces po tome koliko imamo aktivnih korisnika?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.637
Ovim tekstom zavrsavam diskusiju

Clan sam od 2010 godine na SF Forumu mnogi su dosli mnogi napustili SF Forum iz raznoraznih razloga itd..... ali .... SVI su dosli na forum da bi gledali dzabe a ne da bi placali bilo kome i bilo koju vrstu ponude koja se placa ... nadam se da se razumijemo svi skupa tj. da razumijete sta sam zelio da kazem

Pozdravljam
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Кад је почињао били су лого знаци са овог форума на веб страници,сад су друкчији.
Како стоји ЕПГ , јел и он са овог форума ???
Ипак је нешто са овог форума искоришћено................кажите хвала за историју...
Неко ново време , неки нови посао.......Сретно ти било @luc+luc
 
Natrag
Top