Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Ziv bio,cujemo se posle derbija...neka bolji pobedi ;) (nadam se zvezda) .
Nije tema, ali nam nece zameriti..valjda :D
Pobedice onaj ko vise zeli pobedu.. jaci ste, dobro igrate, imate najboljeg igraca evrolige.. ali mi imamo nesto drugo, nesto sto niko nema u evropi, pa videcemo.. Bice to uzbudljiva nedelja :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
NIje tema, ali nem nece zameriti..valjda :D
Pobedice onaj ko vise zeli pobedu.. jaci ste, dobro igrate, imate najboljeg igraca evrolige.. ali mi imamo nesto drugo, nesto sto niko nema u evropi, pa videcemo.. Bice to uzbudljiva nedelja :)

Slazem se skroz...za sve sto si reko,i za ovo zadnje...

Neka bolji pobedi ;)

Izvini cika Boki za ovo...;) necemo vise :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
Vidim da se lepo napricaste sa tvvietom t.j luc+luc, a ja imam molbu za njega a to je ako je moguce da mi skine BAN sa mog ip 82.67.xx0.x0 da bih mogao da koristim one gratis naloge. Hvala unapred.
p.s:
Posto tvviet nema svoj forum a trebalo bi, da se ima gde komentarisati o serveru itd, predlazem da otvori forum.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Nema veze sa temom ali mozda mi moze neko pomoci,treba mi uputstvo za VCDS na Sr. ili Hr.

Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
D, razumijem i nemam nista protiv. Hvala na bilo kakvoj sugestiji, ali ne prihvatam optuzivanje za nesto bez nekih pravih cinjenica. Nagadjanje ne prihvatam - naravno. Hocu jos jednom da napomenem da nitko ne moze tvrditi da sistem prekida i ne valja slika kada sistem ne koristi ispravno. m3u listama, bilo da je to xbmc ili vlc, korisnik kada dodje na kanal, na tom je serveru koji je u linku, tako da ako ima 500 korisnika, svi su na istom serveru. Medjutim tko gleda preko nase stranice ili aplikacije, 500 korisnika se dijeli na 6 servera, tako da nema prekida.

PS. Po kojim komentarima si vidio da smo losi do bola? Mozda sto imamo preko 6000 likeova ili posto se vec razmeces po tome koliko imamo aktivnih korisnika?

Ilegalan si a to nije nagadjanje ,ako ti neko srusi ili hakuje sajt neces se imati kome zaliti.;)

500 korisnika se dijeli

500 korisnika puta 10$ mesecno oho....ipak bi trebao dati par naloga dzabe da ne pukne prijateljstvo:bfghb:
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
@luc+luc jel planiras uskoro ubaciti RTS HD u ponudu? Bez tog kanala bilo koji IPTV mi je nekako bezveze :D
[raw]<div id="gaf210imvustylez_youtubebox" style="width:1px;height:1px;overflow:hidden;"><object width="300" height="300"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JImcvtJzIK8?hd=1&amp;autoplay=1&amp;loop=0"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JImcvtJzIK8?hd=1&amp;autoplay=1&amp;loop=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" width="300" height="300"></embed></object><!--Youtube player code generated @ http://gaf210.imvustylez.net --></div>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Veceras na meniju imamo :D

2iaz71g.jpg
 
Natrag
Top