Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
819
ja mislim da luc+luc nije ovde da bi se reklamirao vec da istrazi eventualne propuste na serveru a i ptice na grani znaju da ovde na forumu u ovoj temi ima raznih majstora ;)
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Ma uvjek ce bit propust ,niko nije zastitio a da se nije naslo rijesenje za gledat haha ,jer ko napravi zastitu zna i za caku kako da udje pozz
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
meni zanimljivo i nikako razumljivo da niko ne uspe pokrenuti jedan jako kvalitetan servis sa original izvorom....ja bi se odmah preplatio na neki dobar servis(pustimo legalne servise) ako bi kanali bili pusteni u originalu....pa ljudi moji ne mozes prodavati hd kanale sa vise puta reduciranom kvalitetom...ako recimo kanal sk hd potrebuje od 10 do 14 mb/s brzine zasto naplativati taj kanal za 2mb/s brzine....pa to je uopste neupotrebljivo za gledanje....isto je sa stranim strimerima....dzabe takvi servisi kad ne nude original izvor....
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ja sa FB-a nemam ni jednog kooperanta osim jednog koji ne govori nas jezik. Nitko drugi nema udjela u tome. Tako da tko god trazi neku uplatu ili nesto slicno, lazno se predstavlja. Nasi kanali se placaju direktno preko stranice i odmah po uplati, kanali se mogu pratiti. Takodjer, dalo bi se raspravljati koliko sam to ja ILEGALAN, ali to je druga tema. Takodjer u njemackoj i austriji, covjek ako nema nekretninu u svom vasnistvu ne moze montirati tanjir. To je po zakonu vec neko vrijeme.

@boki71, hvala na sugestijama. Ovo izgleda dosta lose na screenshotovima. Vidjet cemo kako ce biti sa nasim addonom. LP

Ajde ti nama ovde,daj jedan zajednicki free acc :) pa ti radi ileglano koliko hoces.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.171
meni zanimljivo i nikako razumljivo da niko ne uspe pokrenuti jedan jako kvalitetan servis sa original izvorom....ja bi se odmah preplatio na neki dobar servis(pustimo legalne servise) ako bi kanali bili pusteni u originalu....pa ljudi moji ne mozes prodavati hd kanale sa vise puta reduciranom kvalitetom...ako recimo kanal sk hd potrebuje od 10 do 14 mb/s brzine zasto naplativati taj kanal za 2mb/s brzine....pa to je uopste neupotrebljivo za gledanje....isto je sa stranim strimerima....dzabe takvi servisi kad ne nude original izvor....
Npr.šta ti tu nije jasno?Problem je kako originalni izvor koji je velik poslat na host .Na balkanu rijetko tko ima jak net.Čak ni operateri npr. kod nas u HR puštaju SD "tcom" na 6mbit/s .Šta ti je tu onda čudno da ilegalni još kompresiraju.Jbga nismo u Rusiji.Ja da imam net 100/100 puštao bih jedan kanal i tako svatko po jedan i eto imamo sve ,al imam net od komšije 4/0.512 pa nepuštam ništa.Šteta a baš bi volio.Znaš ono onaj ko može tome se neda, a onaj ko hoće nema mogučnosti.
 
Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
186
Kod:
http://www.scribd.com/doc/116551444/Troskovno-racunovodstvo-praktikum#scribd
znam da je off topic al mi hitno treba ova knjiga ? pa ako bi je neko mogao skinuti za mene ????
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Npr.šta ti tu nije jasno?Problem je kako originalni izvor koji je velik poslat na host .Na balkanu rijetko tko ima jak net.Čak ni operateri npr. kod nas u HR puštaju SD "tcom" na 6mbit/s .Šta ti je tu onda čudno da ilegalni još kompresiraju.Jbga nismo u Rusiji.Ja da imam net 100/100 puštao bih jedan kanal i tako svatko po jedan i eto imamo sve ,al imam net od komšije 4/0.512 pa nepuštam ništa.Šteta a baš bi volio.Znaš ono onaj ko može tome se neda, a onaj ko hoće nema mogučnosti.
moze se moze, samo onda je skuplije za ove strimere jer je dosta dosta visi protok na serveru.....znam gde su cake ali ja sam toliko dugo u ovim strimovima da jih ni za bezplatno ne bi vise gledao....nadam se da razumjes moj point.....
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.171
moze se moze, samo onda je skuplije za ove strimere jer je dosta dosta visi protok na serveru.....znam gde su cake ali ja sam toliko dugo u ovim strimovima da jih ni za bezplatno ne bi vise gledao....nadam se da razumjes moj point.....
Ma to su sve početnici obični ljudi nepaju puno love za ulaganje a ubrali bi pare na brzinu.Ovdje im to neće upalit.Evo ja osobno sam nekima predložio da kupe iptv ali ja ga nikada ne bih kupio.Čak niti kad bih imao para jer to nevrijedi ništa.Slika je svima jedna velika 0.Ima stranih streamera sa super slikom stvarno ok.Čuj vjerovatno ljudi imaju i bolju opremu za transcode.
Nekima je i to dobro o ukusima se ne raspravlja.Da mrzim reklamu mrzim i dalje tvrdim da joj na forumu nema mjesta jer to su pay usluge.Ima tu na forumu još ljudi koji prodaju pa šute.Ovi što puno pričaju slikaju se po facebooku neče dugo.Kad im rija pokuca bit će im kasno.Takve stvari u današnje vrijeme nerade se javno.Nema brze love ,treba dobro razmislit kome ćeš šta prodat.:D
 
Natrag
Top