Ima li na forumu proroka?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ja nisam hteo da se zatvori tema. To je već odluka administratora. Ja sam za to da se Željku skrene pažnja da bude pristojan. To sam želeo. Administrator je zatvorio verovatno privremeno temu..verujem da će je otovoriti ponovo. A bitno je da se pojedinci dovedu u red. Svugde vidiš Mire, mora postojati red. Eto sada vidiš zašto sam protiv svih vrsta nemira, buna, nasilja itd. Ovim sam pokazao samo doslednost. A on što vređa to mu nije na čast. Ne znam kako iko na formumu može da proguta sve njegove ružne reči i da ga i dalje podržava, lajkuje mu i da ga smatra nekim "autoritetom"..u čemu samo?

Ako tebe bude neko vređao od strane druge strane veruj mi da ću te prvi zaštiti. I bilo koga. Red i poštovanje mora da se zna i održava.

Kad istina vrijeđa, lijeka nema. Jedino "metak u čelo" donositelju istine.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ja nisam hteo da se zatvori tema. To je već odluka administratora. Ja sam za to da se Željku skrene pažnja da bude pristojan. To sam želeo.

To si trebao da znas, jer ono sto sledi nakon prijave jeste zakljucavanje teme. Tako uvek biva. I ja sam prijavio Tripa kad je vredjao i zakljucali su temu. Ubuduce da znas, sta sledi..

Eto sada vidiš zašto sam protiv svih vrsta nemira, buna, nasilja itd. Ovim sam pokazao samo doslednost.

Nas sukob ovde nije fizicki. Niko nikog ne mrzi, pa i da ti kazem nesto malo grublje nekad, to ne znaci da mi nisi drag ili da te mrzim.

Potpuno je drugaciji nas sukob ovde, jer mi smo Hriscani, a drugacije je ono sto se desava napolju i vezano je za vakcine..

Ne verujem da te Slap mrzi..

Ne znam kako iko na formumu može da proguta sve njegove ružne reči i da ga i dalje podržava, lajkuje mu i da ga smatra nekim "autoritetom"..u čemu samo?

Ja ne lajkujem osobu, nego ono to sto ona pise. Da li se sa vecinom napisanog slazem ili ne, to je merilo. A da li je napisao Adventista, Jehovin Svedok ili neko drugi, cak nehriscanin, to nije vazno. Ja sam lajkovao i Arijanine postove, ako je to njeno pravo ime ne znam..

Ako tebe bude neko vređao od strane druge strane veruj mi da ću te prvi zaštiti. I bilo koga. Red i poštovanje mora da se zna i održava.

Ako ti nesto znaci, ja sam vec ranije Slapu skrenuo paznju i rekao da te ne oslovljava takvim imenima, i da to nije lepo. Ja ne podrzavam takav govor. Ali ja nisam gledao kako vi jedan drugog oslovljavate, vec smisao teme, i sta ste po temi pisali, jer smatram da je u ovom trenutku to najvaznije, a ne kako je ko koga nazvao..

Ti si verovatno imao pravo ovako reagovati, ali ja licno ne bih. Mislim da je ipak s obzirom na ozbiljnost teme bilo bolje da si to precutao..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
To si trebao da znas, jer ono sto sledi nakon prijave jeste zakljucavanje teme. Tako uvek biva. I ja sam prijavio Tripa kad je vredjao i zakljucali su temu. Ubuduce da znas, sta sledi..

Ja lično bih upozorio lično učesnike, pre svega onoga ko vređa. Pa onda ako tako nastavi priveremeni ban. To je pošteno. Možemo i da se ne slažemo, možemo i tenzično pisati. Sve je uredu..žar iznošenja teza i svako od nas padne u vatru nekada. Ali bez ličnih kvalifiacija i vređanja. Pa neko ko je u 6-toj deceniji života valda to treba da zna. Šta ja u svojoj četvrtoj da učim nekoga. Valda on treba da bude primer. Ali nije tako...nažalost.

Nas sukob ovde nije fizicki. Niko nikog ne mrzi, pa i da ti kazem nesto malo grublje nekad, to ne znaci da mi nisi drag ili da te mrzim.

Potpuno je drugaciji nas sukob ovde, jer mi smo Hriscani, a drugacije je ono sto se desava napolju i vezano je za vakcine..

Ne verujem da te Slap mrzi..

Tvoje pisanje je umereno..imamo i ti i ja ponekada neku reč..ja izbegavam..kao što si video ni tebi ni njemu nisam pisao na način kao on meni. Ali kada neko pretera...to ne valja.

Ako ti nesto znaci, ja sam vec ranije Slapu skrenuo paznju i rekao da te ne oslovljava takvim imenima, i da to nije lepo. Ja ne podrzavam takav govor.

Hvala ti...svakako. Ti si uradio svoje. I ja sam pisao drugoj strani da se uozbilje i javno im to spočitavao kada su preterivali. Ti to znaš i sam. No, za dobrobit svih nas na formumu pa i njega da nauči pravilnom ponašanju i elementarnoj učtivosti..dobro je ovo. Verujem da ćemo svi shvatiti da treba da širimo prave vrednosti. Ne moramo se složiti ali da se poštuje ličnost. To ćemo se svi složiti.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Kad istina vrijeđa, lijeka nema. Jedino "metak u čelo" donositelju istine.

Bože sačuvaj. Nego neko ko nosi istinu misliš li da treba da sagovrnika vređa? Kakav je to donositelj istine? Nadam se da ipak možemo se naučiti neke korisne stvari i da se lično popravimo. Ja tebe nikada ne kvalifikujem niti ću..samo pišem o činjenicama. Trudim se da tako bude. Potrudi se i ti i biće sve ok.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To si trebao da znas, jer ono sto sledi nakon prijave jeste zakljucavanje teme. Tako uvek biva. I ja sam prijavio Tripa kad je vredjao i zakljucali su temu. Ubuduce da znas, sta sledi..

Kao i u svemu i ovde se pokazuje debilnost Mileritizma. Arogantni egomanijaci, promoteri budalaština, zamišljaju da kada preteraju, niko se ne sme usuditi da im odgovori istom merom, a ako im i odgovori da će one koji se usude da ih razotkrivaju oterati, ućutkati, poniziti (ima jedan veoma dobar video koji pokazuje razloge takvog ponašanja, postavit ću ga jednom prilikom) a oni onda ostati gospodari terena, situacije i "pobednici".

Na njihovu žalost, na forumima, prijava, pod uslovom da administratori rade svoj posao ne favorizujući plačljive Milerite, automatski znači i zatvaranje terena i situacije, te Mileriti tako ostaju bez svoje "pobede"....

Hvala Bogu da je tako.



Ti si verovatno imao pravo ovako reagovati, ali ja licno ne bih. Mislim da je ipak s obzirom na ozbiljnost teme bilo bolje da si to precutao..

Ne, nije imao pravo tako da reaguje. Jednostavno je trebao da razmisli zašto mu Slap (ili bilo ko drugi) upućuje takve reči, a onda da prestane da takve reči i izaziva.

No, Jovanova namera i nije bila da sebe preispita, nego da ukloni Slapa, uveren u svoju supremaciju (tako često, skoro apsolutno se takav vid "samospoznaje" nalazi kod sektaša) sve se nadajući da će tako imati slobodan prostor za širenje svojih "umotvorina".

Upravo zato je i prijavio postove kao uvredljive.


Nas sukob ovde nije fizicki. Niko nikog ne mrzi, pa i da ti kazem nesto malo grublje nekad, to ne znaci da mi nisi drag ili da te mrzim.

Jao evo opet reakcije na kmečavost lažnih "Hrišćana" koji igraju na emocije.

Ako išta treba prezirati to je lukavost i podmuklo igranje na emocije i nazivanje svakoga ko se ne slaže s pogledom na svet koji neko propagira mrziteljem.

Ujedno, gde je kod njih, nakota Mileritskog ono zlatno pravilo "Ne čini drugome što ne želiš da se čini tebi"? NEMA GA.

Verujući da ih prokletinja Mojsijeva (shabat) i sleđenje vračare u glavu udarene iz Maine-a USA, čini superiornim, nakot Mileritski nasrće na sve oko sebe i nekažnjeno vređa, nazivajući Crkvu kurvom, nas kanibalima i paganima, krvolocima i sličnim epitetitma.

Idemo li mi po njihovim sinagogama da ih obraćamo? NE

Propagiramo li mi Evanđelje po njihovim forumima? NE

Dakle, ako sve to ne činimo, onda je odgovor ko poštuje zlatno pravilo jasan da jasniji ne može biti.

A kada se jednom to pravilo prekrši, zakon akcije i reakcije stupa na snagu. A taj zakon je moćniji od Mileritske opsesije....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Bože sačuvaj. Nego neko ko nosi istinu misliš li da treba da sagovrnika vređa?

Osoba A kaže: Nemam znanstveni dokaz da maska štiti od xx virusa.

Osoba B kaže: Osoba A nije rekla da nema znanstveni dokaz da maska štiti od xx virusa.
-----------------------------------
Moj zaključak: Osoba B je teški bolesnik, ili sotonski drznik.

P.S. A sada mi kaži čime sam ja to tebe uvrijedio.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Ne bih dalje se oko ovih stvari rasplinjavao. Rekoh po tom pitanju šta sam imao. Nikada tebe ja ne bih nazvao "bolesnikom" pa pošto ja to ne radim smatram da ni drugi u odnosu na mene to isto ne treba noti ima pravo.

Razmisli, čemu opšte kvalifikacija? Čemu? Iskreno. Možeš reći sve drugo osim zlobne kvalifikacije. Možeš reći da nisam upravu jednostavno...da ono što iznosim nije tačno. Ali neslaganje ne daje pravo uvredljive kvalifikacije. Ne znam kako komuniciraš sa svojim bližnjima kada se ne slažeš u nečemu. Ako funkcionišeš kao na forumu, teško njima. Ali mislim da si ipak pristojniji. I tako treba.

Znači, elementatna pristojnost. I ništa drugo, ništa više.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ne bih dalje se oko ovih stvari rasplinjavao. Rekoh po tom pitanju šta sam imao. Nikada tebe ja ne bih nazvao "bolesnikom" pa pošto ja to ne radim smatram da ni drugi u odnosu na mene to isto ne treba noti ima pravo.

Razmisli, čemu opšte kvalifikacija? Čemu? Iskreno. Možeš reći sve drugo osim zlobne kvalifikacije. Možeš reći da nisam upravu jednostavno...da ono što iznosim nije tačno. Ali neslaganje ne daje pravo uvredljive kvalifikacije. Ne znam kako komuniciraš sa svojim bližnjima kada se ne slažeš u nečemu. Ako funkcionišeš kao na forumu, teško njima. Ali mislim da si ipak pristojniji. I tako treba.

Znači, elementatna pristojnost. I ništa drugo, ništa više.

Osoba A kaže: Nemam znanstveni dokaz da maska štiti od xx virusa.

Osoba B kaže: Osoba A nije rekla da nema znanstveni dokaz da maska štiti od xx virusa.
-----------------------------------
Moj zaključak: Osoba B je teški bolesnik, ili sotonski drznik.

P.S. Ako te je uvrijedilo to što sam te označio"bolesnikom", ja ovo razumijem kao tvoje priznanje da si sotonski drznik.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Osoba A kaže: Nemam znanstveni dokaz da maska štiti od xx virusa.

Osoba B kaže: Osoba A nije rekla da nema znanstveni dokaz da maska štiti od xx virusa.
-----------------------------------
Moj zaključak: Osoba B je teški bolesnik, ili sotonski drznik.

P.S. Ako te je uvrijedilo to što sam te označio"bolesnikom", ja ovo razumijem kao tvoje priznanje da si sotonski drznik.
Nastavljaš sa bezobrazlukom. Nemoj se igrati već se uljudi.

Čuj "ako si se uvredio ako te nazovem bolesnikom"...ne ne treba da se uvredim. Nego da te pohvalim još...nemoj molim te. Ako imaš nameru pisati činjenično oko teme piši ako ne...pusti,ostavi. Ima i drugih forumaša koji ne nazivaju druge bolesnicima.
 
Natrag
Top