Ili je od Boga ili je od đavline

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kada vi bilo takmicenja u laganju, ovaj DarhShone bi bio sampion.

On gore laze od Barona Minhauzena.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Hahaha, jao pa ja nisam znao da se i Tripu javlja Bog :D

Kako da mu se ne javlja, pa zar si zaboravio da svako od njih kada uđe u "klub" dobije lični email, broj telefona, od "boga".... "verniji" dobiju i zlatne amerikan ekspress kartice (kojima otključavaju gornje sobe, a pojedini imaju tu sreću da im "anđeli" metle u ruke daju da bi pomogli "Isusu" kada treba da "pomete" "Svetinju".... možda je Tripo bio toliko zaslužan, da su mu dali usisivač (koji jelte ima malih problema sa motorom, pa se drma, tj vibrira.....) :D:p:p:p:cool:
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
DarthShoneu se ne javlja Bog, jer je on sam sebe proglasio sveznajucim Bogom, i za bilo sta nista ne pita Boga, vec sto nabum - to na drum, sto je uglavnom mutna voda.
A i kako bi..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.332
Hahaha, jao pa ja nisam znao da se i Tripu javlja Bog :D

Kako da mu se ne javlja, pa zar si zaboravio da svako od njih kada uđe u "klub" dobije lični email, broj telefona, od "boga"....

DarthShoneu se ne javlja Bog, jer je on sam sebe proglasio sveznajucim Bogom, i za bilo sta nista ne pita Boga, vec sto nabum - to na drum, sto je uglavnom mutna voda.
A i kako bi..

Vidite kako EGWist Laodikeja brani EGWista tripu. Ipak je njima proročica plagijatorica ispred Boga. Pogledajte što je sve uradio i ugovorio Tripo Laodikeji, ali Laodikeja reži na Dartha braneći tripu. ;)
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vidite kako EGWist Laodikeja brani EGWista tripu. Ipak je njima proročica plagijatorica ispred Boga. Pogledajte što je sve uradio i ugovorio Tripo Laodikeji, ali Laodikeja reži na Dartha braneći tripu. ;)

Darth je lazov i sprdac na istinu i protiv istine i Bozje crkve, kao i ti.

A moj sukob sa Tripom je licne prirode, i nema veze sa vama, jer Tripo ne napada crkvu, i Ellen White, vec neka moja licna svedocanstva.

A i Ellen White pise "DA JE I NAJGORI ADVENTISTA BOLJI OD BILO KOG PRIPADNIKA OVOG SVETA"

"OVOG SVETA"
A sta reci za vas protivnike Adventizma i istine.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.332
Darth je lazov i sprdac na istinu i protiv istine i Bozje crkve, kao i ti.

A moj sukob sa Tripom je licne prirode, i nema veze sa vama, jer Tripo ne napada crkvu, i Ellen White, vec neka moja licna svedocanstva.

A i Ellen White pise "DA JE I NAJGORI ADVENTISTA BOLJI OD BILO KOG PRIPADNIKA OVOG SVETA"

"OVOG SVETA"
A sta reci za vas protivnike Adventizma i istine.

Krasno, sada si samo dodatno dokazao da vi nemate Boga, nego imate božicu. Vaša božica je Ellen White, i sam priznade kako ti je tripo prihvatljiv jer ne napada Ellen White, a to što napada Boga briga tebe. :)

Zatim, kad iznosiš sudove o drugim ljudima ne pozivaš se na Bibliju i na Isusov nauk o tome tko je tvoj bližnji, nego se pozivaš na Ellen White i nju citiraš: "NAJGORI ADVENTISTA BOLJI JE OD BILO KOG PRIPADNIKA OVOG SVETA". Ovo je strahota, ali hvala Bogu da sva trojica vas EGWista ovdje potvrđujete moju tvrdnju kako je vama EGW ispred Boga.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jos si necuven u izvrtanju tudjih izjava, jer si svaku moju rec i izjavu iz predhodnog komentara izvrnuo, i prikazao u smislu koji si sam izmislio.

To i prilici coveku koji je sin satane, i klanjatelj papi, i Svetom Franji Asiskom, a ne precistom Hristu iz cijih usta nikada nije mogla da se cuje ni jedna laz, ili izvrtanje tudjih reci.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.332
To i prilici coveku koji je sin satane, i klanjatelj papi, i Svetom Franji Asiskom, a ne precistom Hristu iz cijih usta nikada nije mogla da se cuje ni jedna laz, ili izvrtanje tudjih reci.

Ako ti je Krist drag, zašto ne citiraš Krista, a ne proročicu plagijatoricu koja kaže: "NAJGORI ADVENTISTA BOLJI JE OD BILO KOG PRIPADNIKA OVOG SVETA"
 
Natrag
Top