Ili je od Boga ili je od đavline

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sa tim Korejem ti samo lupas glupsti.

Ti si Korej, jer si se pobunio protiv Boga.

Ja se protiv nikoga nisam pobunio.

Ja drzim i sprovodim u delo celokupno biblijsko ucenje koje ima Adventisticka crkva.

I jos vise, Bog me je licno putem otkrivenja pozvao u sluzbu, i otkriva mi svoju volju, i obdario me je darovima.
Prorostvom, i raspoznavanjem duhova.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sa tim Korejem ti samo lupas glupsti.

Ti si korej, jer si se pobunio protiv Boga.

Ja se protiv nikoga nisam pobunio.

Ja drzim i sprovodim u delo celokupno biblijsko ucenje koje ima Adventisticka crkva.

I jos vise, Bog mi otkriva svoju volju, i obdario me je darovima.
Prorostvom, i raspoznavanjem duhova.

Onda fino nadji neku moju nauku koja nije biblijska pa je ospori.

To je isto i Korej pričao. Demon te obdario golovima, minutama, datumima, brojevima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kazes "da nadjem"

Nedostatak ljubavi, posvecenja, gajenje mrznje, spdanje, neozbiljnost, otvoreni satanizam, pljuvanje Isusu u lice, laganje, izvrtanje, nadmenost i oholost, naduvenost, tvrdovratost, ludilo, formalizam i duhovni otpad, gluma..itd..itd..

Eto sta.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kazes "da nadjem"

Nedostatak ljubavi, posvecenja, gajenje mrznje, spdanje, neozbiljnost, otvoreni satanizam, pljuvanje Isusu u lice, laganje, izvrtanje, nadmenost i oholost, naduvenost, tvrdovratost, ludilo, formalizam i duhovni otpad, gluma..itd..itd..

To nije nauka, opet kleveces. Napad na zablude je Bozja zapovest u Bibliji.

Napad na tvoje besmilice golova, minuta, numerologije.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Djabe tebi nauka kad nemas Isusa.

Ja imam oba.

A sto se tice toga sto ti nazivas besmislicama, i tvojim golovima, djabe tebi da se da biblijsko objasnjenje i po sto puta, jer sprdac. Izvrtac. I lazov - uvek to ostaje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Djabe tebi nauka kad nemas Isusa.

Ja imam oba.

Sotonina nauka. Kakve veze ima konfer. u Mineapolisu sa rodjenjem tvoje majke? Lupas li lupas lazni proroce.

HARVI = 60 ( Srpski )

HARVEU = 81 ( Engleski )

HJUSTON = 138

---------------------------------------------------

HARVI - 60

- Od Mineapoliske konferencije na kojoj je ustanovljena nauka o opravdanju verom 1888 godine, do rođenja moje majke 1948 godine - prošlo je 60 godina.

- Od upoznavanja mog dede i bake i početka zajedničkog života 1941 godine, do podizanja reformnog pokreta za probuđenje i reformu crkve 2001 godine - prošlo je 60 godina.

- Od rođenja moje majke 1948 godine, do vremena kada je Bog odbacio sadašnje rukovodstvo crkve 2008 godine - zbog iodbaivanja Božjeg dela, i delo predao u ruke običnih ljudi koje je podigao za probuđenje i reformu crkve - prošlo je 60 godina.

- Od početka prvog svetskog rarta 194 godine, do mog rođenja 1974 godine - prošlo je 60 godina.

- Od isceljenja smrtne rane zveri iz otkrivenja Jovanovog, konkordatom Benita Musolinija, kojim se papstvu vraća sva verska i politička vlast 1929 godine, do početka mog traganja za smislom života 1989 godine - koje me je po Božanskom planu i proviđenju dovelo u Božju crkvu - prošlo je 60 godina.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Opet je kurva zdrmana sinoć, jako.

I zemlja se otvorila jer ne moze da trpi kurvine grehe.

KURVA KNJIGE OTKRIVENJA

opet se trese kurva.

Ako ste klanjatelj "proročice plagijatorice" jako je izvijesno da ćete završiti kao ovaj nesretnik. "Kurva" će biti sve što vas interesira, "kurva" će biti vrhunac vašeg 'znanja i mudrosti' i "kurva" će biti sva 'molitva' koja izlazi iz vaših usta.

Međutim, ne čudite se ovome. Subotarska sekta i jest nastala "urličući" kako je Kristova Crkva Kurva, i pozivajući kršćane da je napuste. I na koncu, sama subotarska sekta je to "urlikanje o Kristovoj crkvi Kurvi" odredila kao jednu od svojih glavnih misija, zadaća.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ako ste klanjatelj "proročice plagijatorice" jako je izvijesno da ćete završiti kao ovaj nesretnik. "Kurva" će biti sve što vas interesira, "kurva" će biti vrhunac vašeg 'znanja i mudrosti' i "kurva" će biti sva 'molitva' koja izlazi iz vaših usta.

Međutim, ne čudite se ovome. Subotarska sekta i jest nastala "urličući" kako je Kristova Crkva Kurva, pozivajući kršćane da je napuste. I na koncu, sama subotarska sekta je to "urlikanje o Kristovoj crkvi Kurvi" odredila kao jednu od svojih glavnih misija, zadaća.

Zar Hristova crkva uči pagansku nauku? Moraće se pojačati udar na kurvu.

Zato sam ja kopirao vasu pagansku nauku i dao je dalje sa osporavanjem naravno.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, veliki borac za Hrista.
Sto rece Stvarnoslap citirajuci Miroljuba Petrovica "POD MAC BATO"

Tripo presao u inkvizitore i sudije:)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Kompliment u obliku tobožnje kritike...nisam znao kako to funkcioniše..sada vidim hegelijansku dijalektiku. Kao kobajagi se svađaju a rade isti posao. Naruči kritiku a ja ću biti žrtva a ti udri svom snagom...i učini me žrtvom pa ćeš tako zapravo ocrniti ono što kobajagi zastupaš.

Šta reći.
 
Natrag
Top