Ili je od Boga ili je od đavline

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nisam ja ugradio sebe u taj savrseni hronoloski vremenski okvir, vec Bog.

To je rekao i Korej, nije moja pobuna od mene i sotone nego mi rekao Bog da ti Mojsije nisi Njegov sluga.

Tako je. A tako je govorila i "proročica" i osnivačica subotarske sekte Ellen White. Evo, čitajte:

"Bog je govorio kroz ljudsko tijelo. ... Ja sam vam pokazala ono što je Gospodin pokazao meni. Nisam napisala ni jednu rečenicu u kojoj su samo moje vlastite misli. Njih mi je Bog prije otvorio u viđenju - dragocjene zrake svjetlosti koje blistaju s prijestolja." (Ellen White, Svjedočanstva, Vol. V.)

A od koga je, prosudite sami. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tako je. A tako je govorila i "proročica" i osnivačica subotarske sekte Ellen White. Evo, čitajte:

"Bog je govorio kroz ljudsko tijelo. ... Ja sam vam pokazala ono što je Gospodin pokazao meni. Nisam napisala ni jednu rečenicu u kojoj su samo moje vlastite misli. Njih mi je Bog prije otvorio u viđenju - dragocjene zrake svjetlosti koje blistaju s prijestolja." (Ellen White, Svjedočanstva, Vol. V.)

A od koga je, prosudite sami.

Opet je kurva zdrmana sinoć, jako.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Evo vam dobar orijentir prilikom prosudbe što je od Boga a što od đavline. Nadahnuti od Boga imat će ljubavi jedni prema drugima i krasit će ih zajednička dvijetisućljetna vjera Kristove i apostolske Crkve, dok će se nadahnuti od đavline najoštrije međusobno suprotstavljati a idolopoklonički će se okupiti i klanjati svom ljudskom idolu, svojim prorocima.

P.S. Pratite to i na ovoj i na svim ostalim temama. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo vam dobar orijentir prilikom prosudbe što je od Boga a što od đavline. Nadahnuti od Boga imat će ljubavi jedni prema drugima i krasit će ih zajednička dvijetisućljetna vjera Kristove i apostolske Crkve, dok će se nadahnuti od đavline najoštrije međusobno suprotstavljati a idolopoklonički će se okupiti i klanjati svom ljudskom idolu, svojim prorocima.

I zemlja se otvorila jer ne moze da trpi kurvine grehe.

1610274323885.png
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nadahnuti od Boga slavit će Boga - Boga Oca, Boga Sina i Boga Duha Svetog, a nadahnuti od đavline Trojstvo će proglašavati poganskim i izrugivati se s njim (tripo). Također, nadahnuti od đavline uvjeravat će vas da su đavlina i Isus jednaki "po položaju" (Jovan P.)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Zaboravio si da verni Hristu ne izvrću tuđe reči. Samim tim se ti svrsta u grupu ovih drugih.

A ovaj tvoj brat radi po tvojoj direktivi ne bi li te učinio mučenikom.

Galatima 4,4..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nadahnuti od Boga slavit će Boga - Boga Oca, Boga Sina i Boga Duha Svetog, a nadahnuti od đavline Trojstvo će proglašavati poganskim i izrugivati se s njim (tripo). Također, nadahnuti od đavline uvjeravat će vas da su đavlina i Isus jednaki "po položaju" (Jovan P.)

KURVA KNJIGE OTKRIVENJA

 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zar to nije tačno. Theos za ljude i ostala stvorenja znači uzvišen položaj a ne Bog Svemoćni. Kao u palmu 82.

Koga su od ljudi Toma, Ivan i Pavao nazivali Bogom (Theos), kako su Isusa nazvali? Citiraj.

Dobro je da si ovim ponovo potvrdio da su tebi đavlina i Isus "jednaki po položaju". A što drugo i očekivati od čovjeka koji tvrdi da zemaljski Isus nema veze s križem, žrtvom i krvlju.
 
Natrag
Top