Ili je od Boga ili je od đavline

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Citiram i Hrista, jer on preko apostola kaze za takve kao sto si ti "SA TAKVIMA I DA NE JEDETE... I STA IMA SVETLO S TAMOM, I KAKVU ZAJEDNICU IMA VERNI S NEVERNIKOM, I KAKO SE UDARA CRKVA BOZJA S IDOLIMA.."
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vidite kako EGWist Laodikeja brani EGWista tripu. Ipak je njima proročica plagijatorica ispred Boga. Pogledajte što je sve uradio i ugovorio Tripo Laodikeji, ali Laodikeja reži na Dartha braneći tripu. ;)

Reži??!!! Iju a šta mu je??? Kakvi su ga besovi spopali da reži????!!!

Krasno, sada si samo dodatno dokazao da vi nemate Boga, nego imate božicu. Vaša božica je Ellen White, i sam priznade kako ti je tripo prihvatljiv jer ne napada Ellen White, a to što napada Boga briga tebe. :)

Zatim, kad iznosiš sudove o drugim ljudima ne pozivaš se na Bibliju i na Isusov nauk o tome tko je tvoj bližnji, nego se pozivaš na Ellen White i nju citiraš: "NAJGORI ADVENTISTA BOLJI JE OD BILO KOG PRIPADNIKA OVOG SVETA". Ovo je strahota, ali hvala Bogu da sva trojica vas EGWista ovdje potvrđujete moju tvrdnju kako je vama EGW ispred Boga.

Nije ni morao da se trudi da bi dokazao ono po čemu su subotari poznati. Ponoviću, neko može biti subotar a verovati u Trojstvo i to skoro pa identično, ako i potpuno identično onome kako veruje Crkva, neko može biti subotar i ne verovati u takvo Trojstvo, nego u trijadu bića (što adventističko trojstvo i jeste), neko može biti subotar i ne verovati u trojstvo, nazivati i Trojstvo, dakle samoga Boga, "omega otpadom", neko može biti subotar i biti ravnodušan prema tome, ali subotara koji ne veruje u Ellen Gould Harmon White naći nećemo.

Shodno tome, subotar je svako ko ispoveda ili sledi Ellen Gould Harmon White, dakle i onaj koji zvanično ili nezvanično nije član kulta "ostatka".

Ako ti je Krist drag, zašto ne citiraš Krista, a ne proročicu plagijatoricu koja kaže: "NAJGORI ADVENTISTA BOLJI JE OD BILO KOG PRIPADNIKA OVOG SVETA"

Koga da citira? Koga, kada im je Krist - (tako ga zovu na zapadu, tamo gde im je meta Crkva Istoka, zovu ga Hristos) ćata, čistač, sotonin brat, samo čovek, ali nikako BOG. Kako onda da citira Njega, kada mu je On deseta rupa na svirali. Uostalom nije u Njega kršten, nego je "kršten" u "duha proroštva" iz Maine-a.

Shvatimo već jednom da je njima "otpad" od "vere" ne negiranje Boga, nego negiranje "duha proroštva" dakle negiranje Ellen Gould Harmon White i njenog "poslanja". Uostalom sve u šta veruju i nema veze sa Svetim Pismom, niti sa Isusom, nego upravo sa njenim "vizijama"....
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kakve gluposti ovi ovde pisu, i pripisuju pojedincima sve i svasta, to je za prezentaciju bolesnicima u Lazi.

Ne daj Boze da im neko ovo cita, jer ti ljudi ima da postanu jos ludji do kraja zivota.

A i zdravi u svetu mogu tamo da zavrse kada bi citali ove bisere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Dvorska luda sama smisli vic i onda se sama sebi smeje misleci da se smeje nekome drugom.

Ali dvorska luda ostaje dvorska luda. Ozbiljan psiho problem.

Izvini Tripo, ali da ljudi znaju ko si, smejali bi se i tebi i tvojim izjavama ovde! Ti ne smes reci ko si, jer znas da si niko i nista! Obican si cirkusant koji se ismejava svima drugima!

A vic je dobar, sta cu ja kad ti nemas smisla za humor, ti ne znas ni da se nasalis na svoj racun..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sto se tiče rasp. jedino je Mire pošteno razg. sa ove tamo strane.

Pokušao je Biblijom da dokaze svoje stavove, iako naravno nije.

I on je kud i kamo pošteniji od ovih pagana što se samo sprdaju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Izvini Tripo, ali da ljudi znaju ko si, smejali bi se i tebi i tvojim izjavama ovde! Ti ne smes reci ko si, jer znas da si niko i nista! Obican si cirkusant koji se ismejava svima drugima!

Što bi znali ko smo, pa najmanje nas 3 iz kuće smo ovde komentarisali. I još 3 sa različitih lokacija.

Naravno laznu nauku i ponavljanje besmisleno. I šta da otkriješ jedno, možda nije on trenutno tu.

Mi se malo zezamo sa vama.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Što bi znali ko smo, pa najmanje nas 3 iz kuće smo ovde komentarisali. I još 3 sa različitih lokacija.

Naravno laznu nauku i ponavljanje besmisleno. I šta da otkriješ jedno, možda nije on trenutno tu.

Mi se malo zezamo sa vama.
Tripo, nemoj vise da mi se obracas, ja te necu komentarisati, predlazem i tebi da na moje postove vise ne odgovaras.. A to ko si, ne brini necu nikom reci i nisam, iako to neki jedva cekaju. Sve najbolje...

Sto se tiče rasp. jedino je Mire pošteno razg. sa ove tamo strane...... I on je kud i kamo pošteniji od ovih pagana što se samo sprdaju.
Hvala ti, ali necu vise odgovarati na tvoje postove..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripo, nemoj vise da mi se obracas, ja te necu komentarisati, predlazem i tebi da na moje postove vise ne odgovaras.. A to ko si, ne brini necu nikom reci i nisam, iako to neki jedva cekaju. Sve najbolje...

Što si me spominjao uopšte ?

Baš me briga hoćeš li reći ili nećeš-

Naravno da ću dati odg. ako se radi o nekoj neistini.

Hvala ti, ali necu vise odgovarati na tvoje postove..

Šta me briga za tvoju odluku. Radi kako hoćeš.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A to ko si, ne brini necu nikom reci i nisam, iako to neki jedva cekaju.

Čekaj, čekaj.. a ko to jedva čeka da sazna pravi identritet nekoga ko pozajmljuje "identitete", pa je čas Pavle Simović, čas Miloš Bogdanović, a čas i Miroljub "kučki" Petrović? Kome treba takvo saznanje?

Nikome.


Jer nikog i ne može zanimati obični "copycat"***(na stranu što su mu izvori dno dna)

*** za slučaj da neko ne zna šta ovoja izraz znači, radi se o stručnom nazivu za nekoga ko imitira, potpuno kopira, ponašanje i dela svojih idola, i obično se koristi u kriminalistici, da označi kriminalca koji se ponaša, deluje, isto kao predmet njegovog (ili njenog obožavanja)

Ako te slučajno čudi zašto on odgovara, u potpunosti odgovara tom nazivu, dovolljno je da pročitaš Slapov citat Miroljuba "kučkog" Petrovića, pa da ti bude jasno.

Ps. Copycat - imitator, je obično u svemu gora osoba od svojih uzora.
 
Natrag
Top