iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
U pravu si Vlade, Navteq je po default-u ... ali mislim da mesas oznake foldera za GjAk i Theme and Mapchanger ... pronasao sam jedan tvoj stari post gde pise kako treba preimenovati foldere za Theme and Mapchanger:
"ako hoćeš da koristiš mapchanger

onda u content folderu izmeni map i poi

topmap karte (contrast, navigo...itd)
map preimenuj u map_OT
poi preimenuj u poi_OT

navteq karte
map_NQ preimenuj u map
poi_NQ preimenuj u poi

tom tom karte
map_TT preimenuj u map_TA
poi_TT preimenuj u poi_TA"​
... i mislim da bi oznake "TA i OT" trebalo pisati malim slovima (ili to nema veze ?) ... Veliki pozdrav !

TA_ je bila dok je bio Teleatlas i tako je i u ovom mapchangeru
pošto je sad Tom Tom kao_TT navikao sam da tako dajem naziv osim kad mora drugačije.
greške se dešavaju. jedno mislim al drugo pišem.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Ja sam u map folder stavio mape lokalnih izdavača, a u ove ostale kako i glase i sada radi. Onaj widget sam probao da potražim u listi widgeta ali ga nema. Ima samo ikonica u instaliranim aplikacijama ali se ništa ne dešava kada kliknem na nju. Ako je to samo widget onda ću da ga deinstaliram.

Nego ljudi kako vi menjate te skinove? Na primer eto taj Doupas? Ako mi to ne uspe ja se vraćam na prethodnu verziju iGO-a. Taj ThemeChanger mi ionako ne znači puno jer nebo ionako ne vidim veći deo korišćenja navigacije, a jedino mi je bitan taj mapchanger jer se lako menjaju mape.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Ja sam u map folder stavio mape lokalnih izdavača, a u ove ostale kako i glase i sada radi. Onaj widget sam probao da potražim u listi widgeta ali ga nema. Ima samo ikonica u instaliranim aplikacijama ali se ništa ne dešava kada kliknem na nju. Ako je to samo widget onda ću da ga deinstaliram.

Nego ljudi kako vi menjate te skinove? Na primer eto taj Doupas? Ako mi to ne uspe ja se vraćam na prethodnu verziju iGO-a. Taj ThemeChanger mi ionako ne znači puno jer nebo ionako ne vidim veći deo korišćenja navigacije, a jedino mi je bitan taj mapchanger jer se lako menjaju mape.
Jeste, to je samo widget ... i ja sam ga deinstalisao :)
... pa skin fajl npr. "Doupas_v x.x.zip" (tako zipovan-nemoj ga raspakivati) iskopiras u iGO>content>skin ... pokrenes iGO, ides u vise>postavke>ekran>tema maske danju i iz liste izaberes taj Doupas ... onda >tema maske nocu izaberes isti taj Doupas. Ako ti aplikacija nakon toga ne zatrazi da se restartuje, ti OBAVEZNO ugasi iGO, pa ga ponovo pokreni ... i trebalo bi onda da vidis drugaciji skin. Da li si na to mislio ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Da, da znam da ne treba otpakivati skinove. Smestio sam ih u odgovarajući folder (content>skin). E sad ja nemam to "više", pa da mogu da idem u neki dalji izbor, ali mogu do postavki iz startnog ekrana. Probao sam ja da menjam to kao što si ti anonymvs-e napisao ali tu se menjaju samo boje prikaza, a ne i sve ostalo što svaki skin donosi. Osim toga mislim da si baš ti i rekao u nekom od ranijih postova da se tu izabere autochanger(za dan i noć). To ti je ono što se u stvari nalazi u podfolderu content>scheme a meni treba iz content>skin.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Postavke ---> Ekran ---> Tema danju/noću Doupas 5.5, gjak 2.0, dimka 1.1.4
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Da, da znam da ne treba otpakivati skinove. Smestio sam ih u odgovarajući folder (content>skin). E sad ja nemam to "više", pa da mogu da idem u neki dalji izbor, ali mogu do postavki iz startnog ekrana. Probao sam ja da menjam to kao što si ti anonymvs-e napisao ali tu se menjaju samo boje prikaza, a ne i sve ostalo što svaki skin donosi. Osim toga mislim da si baš ti i rekao u nekom od ranijih postova da se tu izabere autochanger(za dan i noć). To ti je ono što se u stvari nalazi u podfolderu content>scheme a meni treba iz content>skin.
... da sheme su sheme, a skinovi-skinovi ... u tom postu sam pricao o shemama, jer autochanger je shema, a u prethodnom o skinovima. Procitaj ponovo malo pazljivije pa ces videti da sam pricao o razlicitim stvarima.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Probao sam i ovako kako kaže vladcepesh

Postavke ---> Ekran ---> Tema danju/noću Doupas 5.5, gjak 2.0, dimka 1.1.4

pa ne može jer ja preko Postavki>Ekran nemam nikakvog izbora, nego samo ovako:

201311wiw.png


2013111811.png


A kada probam kao što je rekao anonymvs

U tom paketu imas foldere :

-scheme ... sa dve seme i to : autochanger.zip i autochanger-night.zip koje treba da kopiras u vec postojeci folder na sd kartici (mnt>iGO>content>scheme) njih treba da selektujes u aplikaciji iGO ... vise>podesavanja>podesavanje mape>dnevna boja mape (autochanger) .... vise>podesavanja>podesavanje mape>nocna boja mape (autochanger-night).

Opet ponavljam da se menjaju samo boje puteva i terena. A kada se izabere bilo koja šema, themechanger ubaci i izgled neba. Mislim da ne mora obavezno da bude autochanger (autochanger-night). Na ovaj način ne menja se skin sa svim pogodnostima koje on nosi. I ja nemam to "Više" nigde u opcijama. Znam da sam ranije u prethodnoj verziji iGO-a imao opciju napredna podešavanja ili tako nešto, pa je tamo valjda bila i jedna od opcija izbor skina a sada nemam.

Dakle imam samo ovako:

201311bpb.png



Ovde sam našao najnovije skinove, ali nisam se registrovao. Možda neko od vas ima linkove pa da ih stavi ovde?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
2
Zasto mi menja nazive map foldera u content kada otvaram preko TC?
Instalirao sam iGO Primo (Explay Infinity II) 9.6.7.318746 (Jul 31 2013) 960x540 po uputstvu. Pio posle ostane drugacijeg naziva i nece da ga prepozna.
Da li postoji mogucnost da se podesi da na mapama stoje prikazani balončići sa sa objektima posto ni njih nema?
sis.txt nisam menjao niti bilo sta dodavao na njemu. Iskren da budem ni ne znam kako se to radi!:???:

P.S. vladcepesh svaka cast za sve sto si postavio i odradio!!!

RESPECT :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Zasto mi menja nazive map foldera u content kada otvaram preko TC?
Instalirao sam iGO Primo (Explay Infinity II) 9.6.7.318746 (Jul 31 2013) 960x540 po uputstvu. Pio posle ostane drugacijeg naziva i nece da ga prepozna.
Da li postoji mogucnost da se podesi da na mapama stoje prikazani balončići sa sa objektima posto ni njih nema?
sis.txt nisam menjao niti bilo sta dodavao na njemu. Iskren da budem ni ne znam kako se to radi!:???:

P.S. vladcepesh svaka cast za sve sto si postavio i odradio!!!

RESPECT :yea:

pa menja nazive tako i treba.
jer igo vidi samo map i poi
a mapchanger skida dodatke _OT _NT _TA i rotira

ako je rezolucija u redu onda ne moraš da podešavaš u sys.txt
 
Natrag
Top