iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Probao sam ...
- Samsung Galaxy Y gt-s5360, 320 x 240
- Android 2.3.6 Gingerbread
-Theme and Mapchanger v5.3 ... _ot folderi sa Contrast i lokalnim mapama za ex Yugu, _nt folderi sa celom Evropom, _ta folderi sa TomTom mapama za Srbiju i BiH

Pre instalacije sam deinstalisao iGO Primo 2.0.1 Explay Infinity II 9.6.7.318746_thin_v1.1. Iz foldera iGO na sd kartici pobrisao sam sve foldere i fajlove, sem foldera Content, Gftc i Themechanger. Odavde sa foruma sam skinuo iGO 2.4 Israel Google Play 9.6.29.353462 i iGO 2.4 Basarsoft 9.6.29.331894 ...

* Israel Google Play - radio dobro kada sam ga pokretao direktno sa iGO ikonicom. Kada sam ga pokrenuo preko TC, obrisao mi je save folder, tako da sam morao da se prebacim u iGo-u na "Profile 2" i onda je odradio TC. Medjutim, TC je pokretao iGO samo kada su u pitanju _ot i _ta mape, a kada su u pitanju bile _nt mape ... jednostavno se ekran zacrneo i nista se nije desavalo ... morao sam "force close" ???? Da li je u pitanju to sto je 2.4 verzija iGo-a ili manjak memorije na fonu ... ne znam.
* Basarsoft - radio dobro kod direktnog pokretanja ... preko TC-a isto odradio ... nisam morao da menjam profil, ali ISTA stvar kao i kod ISRAEL verzije. Preko TC-a pokrece samo _ot i _ta mape, a Navteq, zacrni ekran i ... kraj.
Folder _nt tezak 3,54 GB
Folder _ot 118 MB
Folder _ta 15,7 MB
Nakon vracanja na iGO Primo 2.0.1 Explay Infinity II 9.6.7.318746_thin_v1.1, sve je opet radilo bez problema ... TC je menjao sve mape i iz svakog moda pokretao iGO.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
... sve sam radio bez skinova. Sve po defaultu. Sheme ... autochanger i autochanger night. Interesantno je, da samo sa Navteq mapama pravi problem. Verovatno je nesto do telefona ... verzija androida (2.3.6), svega 98 MB slobodne RAM .... ?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
probaj da na navteq building i poi folder staviš npr. buildingx i poix da vidiš da li će biti onda problem
karte ne moraš imati u svakom trenutku 3.5gb
stavi samo neophodno ostatak ubaci u folder neki koji ga igo neće isčitavati. daj mu naziv dopunske karte, rezervne karte šta god. kad zatreba samo prebaciš.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
probaj da na navteq building i poi folder staviš npr. buildingx i poix da vidiš da li će biti onda problem
karte ne moraš imati u svakom trenutku 3.5gb
stavi samo neophodno ostatak ubaci u folder neki koji ga igo neće isčitavati. daj mu naziv dopunske karte, rezervne karte šta god. kad zatreba samo prebaciš.
Ok ... probacu sa preimenovanjem "building" foldera, a 3.5 GB :beee: mapa sam drzao u folderu jer mi nije pravilo problema. Infinity II melje sve ...
 
Učlanjen(a)
05.11.2013
Poruka
3
Ja sam ubacio NQ mape u folder map,a ne u folder map_NQ i radi odlicno,samo me obavesti da su na ruti mape od razlicitih provajdera,pa cu postaviti logicno pitanje....zasto uopste koristiti map changer?
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Pa da ne moraš da svaki put prebacuješ mape iz foldera map_NQ ili map_TT u map, kao i POI, nego samo promeniš profil i sve ti je podešeno za drugog provajdera - elegantnije, brže i efikasnije.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
probaj da na navteq building i poi folder staviš npr. buildingx i poix da vidiš da li će biti onda problem
karte ne moraš imati u svakom trenutku 3.5gb
stavi samo neophodno ostatak ubaci u folder neki koji ga igo neće isčitavati. daj mu naziv dopunske karte, rezervne karte šta god. kad zatreba samo prebaciš.
Preimenovao sam "building" u "buildingx" i u folderu map_nt ostavio samo mape za ex Yugu ... takav folder mi je zauzimao "samo" 305 MB, folder poi_nt nisam preimenovao. Instalisao iGO 2.4 Basarsoft 9.6.29.331894 i sve je radilo ! Problem je ocigledno u mom telefonu, nije mogao da sazvace toliki folder sa _nt mapama i 2.4 verzijom iGO. Cak sam posle ukljucio i building (preimenovao ga ponovo u "building") ... i tako je sve radilo. Theme and Mapchanger v5.3 radi u rezoluciji 320x240 sa iGO v 2.4. na Androidu 2.3.6.
iGO 2.4 Israel Google Play 9.6.29.353462 nisam probao, mada verujem da bi i to radilo sa ovim izmenama.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Hmm ja sam odustao od tog Themechanger-a jer kada učita meteo, onda mi izbriše i podešavanja za iGO pa onda moram svaki put da ga podešavam. Ne znam da li to ima veze ali ja sam na JB 4.1.2. A preko mapchangera sam samo u verziji iGO Primo 9.6.22.297071, mogao da menjam mape preko profila. Probao sam sa raznim kombinacijama naziva foldera i sada sam ostavio ovako map, map_nq i map_tt. Pa ako mi treba druga - onda samo preimenujem. Proverio sam u svakom od ovih foldera i onaj fajl map.ch i tamo za map piše map, za map_nq - map_nq i za map_tt piše map_tt. Ali neće da mi menja. Znam anonimvs da si rekao da instaliram Explay Infinity II, ali nisam hteo da se vraćam na stariju verziju. Mora biti da može i sa ovom iGO 2.4 Israel Google Play 9.6.29.353462, samo ja ne znam nešto da podesim kako treba. Šta ću ...
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Hmm ja sam odustao od tog Themechanger-a jer kada učita meteo, onda mi izbriše i podešavanja za iGO pa onda moram svaki put da ga podešavam. Ne znam da li to ima veze ali ja sam na JB 4.1.2. A preko mapchangera sam samo u verziji iGO Primo 9.6.22.297071, mogao da menjam mape preko profila. Probao sam sa raznim kombinacijama naziva foldera i sada sam ostavio ovako map, map_nq i map_tt. Pa ako mi treba druga - onda samo preimenujem. Proverio sam u svakom od ovih foldera i onaj fajl map.ch i tamo za map piše map, za map_nq - map_nq i za map_tt piše map_tt. Ali neće da mi menja. Znam anonimvs da si rekao da instaliram Explay Infinity II, ali nisam hteo da se vraćam na stariju verziju. Mora biti da može i sa ovom iGO 2.4 Israel Google Play 9.6.29.353462, samo ja ne znam nešto da podesim kako treba. Šta ću ...
Procitaj moj post #101 ... tamo sam napisao da mi je TC sa ISRAEL brisao SAVE folder (isto kao i tebi), pa sam zbog toga presao na "User Profile 2" i onda je TC radio kako treba. Znaci Settings->User Profiles ... kliknes na "Driver profile 02" ... Izadjes iz iGO i ponovo ga pokrenes direktno, bez TC ... Moraces ponovo da odradis Configuration Wizard kao da ti je obrisao SAVE folder jos jednom. Nakon toga izadjes iz iGO i pokrenes ga preko TC i tada bi trebalo da radi bez problema. Ne bi trebalo da ponovo podesavas postavke.
 
Natrag
Top