iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
A kada probam kao što je rekao anonymvs



Opet ponavljam da se menjaju samo boje puteva i terena. A kada se izabere bilo koja šema, themechanger ubaci i izgled neba. Mislim da ne mora obavezno da bude autochanger (autochanger-night). Na ovaj način ne menja se skin sa svim pogodnostima koje on nosi. I ja nemam to "Više" nigde u opcijama. Znam da sam ranije u prethodnoj verziji iGO-a imao opciju napredna podešavanja ili tako nešto, pa je tamo valjda bila i jedna od opcija izbor skina a sada nemam.
... da, na TAJ nacin se menjaju SHEME. Ja ne koristim tu verziju iGO pa nisam znao kako izgleda meni. Vlad ti je rekao da moze samo default SKIN. Nema mogucnosti promene skina. Probaj da instalises neku drugu verziju i onda ces moci. Ja koristim 9.6.7.318746 i radi ... ima i za tvoju rezoluciju 800 x 480, probao sam je - radi ... radi i Theme & Mapchanger.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Хммм, не знам ... видећу... сачекаћу још који дан да видим да ли ће Влада-Змај да стави нешто ново за ову верзију или ћу да пробам ону Мегрис.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Ja se vratio na Megris verziju.

Da li i vama ThemeChanger uvek menja podešavanja celog iGO-a, svaki put kada učita vreme? Meni svaki put promeni, pa onda moram opet da podešavam jezik, format vremena i jedinice, i onda mi vrati i skin na default i ostalo. Baš smara. Kako da ga nateram da mi to ne dira i da mi ostanu moja podešavanja?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
promeni themechanger ili verziju iGO-a

ili svaki put pravi backup save foldera
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Ja se vratio na Megris verziju.

Da li i vama ThemeChanger uvek menja podešavanja celog iGO-a, svaki put kada učita vreme? Meni svaki put promeni, pa onda moram opet da podešavam jezik, format vremena i jedinice, i onda mi vrati i skin na default i ostalo. Baš smara. Kako da ga nateram da mi to ne dira i da mi ostanu moja podešavanja?
Rekao sam ti da instalises 9.6.7.318746 ... sa tom verzijom ti rade i skinovi i Themechanger. Navigacija je toliko dobra, koliko su mape koje koristi dobre i tacne, a ako ti izgled navigacije nije zadovoljavajuci, instalises neki skin koji ima vise opcija u meniju i menja izgled. Da ... Themechanger zeza sa nekim verzijama iGO-a :)
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
promeni themechanger ili verziju iGO-a

ili svaki put pravi backup save foldera

Probaću da stavim stariju verziju themechangera (npr. 5.2) i napravio sam rezervnu kopiju save foldera baš malo-pre jer ga nešto čačkam zato što mi ne radi ni google local search pa se i sa tim zezam.

@anonymvs videću još malo sa ovom verzijom, dok ne nađem neku na kojoj sve radi, a jedinu tu 9.6.7.318746 nemam.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Rekao sam ti da instalises 9.6.7.318746 ... sa tom verzijom ti rade i skinovi i Themechanger. Navigacija je toliko dobra, koliko su mape koje koristi dobre i tacne, a ako ti izgled navigacije nije zadovoljavajuci, instalises neki skin koji ima vise opcija u meniju i menja izgled. Da ... Themechanger zeza sa nekim verzijama iGO-a :)

jesi testirao ovaj noviji data.zip 320x240 trebalo bi i na israel i basarsoft da radi.

Navigacija najbolje radi bez dodatnih skinova. oni umeju da prave zbrku ako nisu kako treba odrađeni.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Kod mene je rezolucija 480x800 i koristio sam data.zip od ove dve zadnje Izraelske verzije, ako to ima veze. Isprobao sam i razne verzije Themechangera i iGO-a. Ostaje još da skinemi i isprobam tu verziju koju je pomenuo Anonimvs pa da ostavim onu verziju na kojoj sve radi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
6
Ljudi, ajde molim Vas ako mozete da postavite proverene linkove za iGO za android samsung galaxy core 4.1 verzija 480x800 rezolucije uz objasnjenje? gde god sam probao ili su zastareli linkovi ili ne mogu na taj tel..

Hvala
 
Natrag
Top