iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Nisam ni imao pre taj Themechanger. Probao sam sa ovim novim 5.3. Ovo je prvi put da ga uopšte i probam. Zato sam i pitao gde se nalazi taj themechanger.ini, ako treba nešto da ga menjam. Jel' treba da se menja i gde se nalazi?

Htedoh da pitam i za skin koji preporučujete meni je do sada bio omiljeni diMkaWA_aP114 GpsForum.W.800 jer mi je davao dosta podataka i mogućnosti za podešavanje, a ovde sada i ne mogu da nađem kako se menja skin. Pre sam imao napredna podešavanja ili tako nekako (napredne postavke) i tu sam menjao skin a sada nigde ne mogu da nađem tu opciju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
gde se nalazi taj iGO folder na internoj ili externoj memoriji?

skin biraš između dimka , gjak i doupas . probaj sva 3 pa vidi sam
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
iGO folder se nalazi na externoj kartici. Kao što rekoh ne znam kako da menjam skin jer mi nisu dostupne napredne postavke kao ranije. I dalje ne mogu da nađem themechanger.ini a kada hoću da pokrenem ThemeChanger aplikaciju dobijem poruku da themechanger folder ne postoji, a on se nalazi u root-u iGO foldera gde i content, gfxtc, license, branding.zip, data.zip itd.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
možda zbog toga što je iGO na externoj . dešava se nekad i da iGO program ne vidi svoje fajlove na externoj kartici.

themechanger.ini obično se pojavi u themechanger folderu prilikom prvog podešavanja ali ti do toga ne stigneš jer on ne vidi gde je themechanger folder

probaj taj themechenger instalirani da prebaciš na karticu.

ako imaš iGO 2.0.1 onda možeš da probaš i sa themechanger 4.3
Kod:
http://www.upl.me/8SAG6z


Problem je što kod androida ne postoji nikakva standardizacija po bilo čemu. Previše različitih rezolucija, svaki tel ima različite nazive za memorijsku externu internu stalno izmišljaju neke nove nazive.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Ma jok, pa sad sam instalirao ovaj zadnji Indijski - iGO primo (2.4) 9.6.29.341779 - ANS. Probaću da idem unazad sa v. 5.2, pa 5.1 ... valjda će neka da proradi.

E, jbg izbrisan fajl sa linka za v. 5.1, jel' može da se obnovi?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
E ne mogu da verujem. U međuvremenu ja ceo iGO folder sa externe prebacim na internu karticu pa probam Themechanger. Kad ono dobijem ekran stavim mu sve na auto, kliknem na onu srednju ikonicu (valjda je za TM) pa na Go i on tu učita šta je trebao da učita. Znači proradio, ali nije pokrenuo automatski iGO navigaciju (koliko sam čitao - trebao je). Probam ja da pokrenem iGO kad ono neće kaže ne može da nađe global.cfg?! A do sada je mogao, jbt.
Ništa, vratim ti ja sve (ceo iGO folder) opet na externu karticu i oper pokrenem TC - radi (videću samo ovih dana da li se menja nešto u zavisnosti od vremena), iGO - radi wacko2. Eto ti Android.

Nisam siguran samo što mi ne menja mape preko TC. Probao sam da kliknem na NQ ikonicu (jer sam ubacio par Navteq mapa) pa na Go, ali nije promenio mape i dalje mi prikazuje ono što imam u čistom map, POI itd. folderu.

A još uvek nisam pronašao na koji se način menja skin.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
u map i poi treba da ti budu navteq map i poi
u map_OT i poi_OT stavi topmap mape i poi
u map_TA i poi_TA stavi tom tom mape i poi

"Default" su uvek navteq karte i poi prvi put kad menjaš biraj topmap pa ako menja onda menjaj na tom tom pa posle ponovo vrati na navteq . napraviš ceo krug da vidiš da li menja sve.

za igo moraš da podesiš sve i da testiraš sve pre nego što uopšte koristiš na putu jer posle nema popravke. sve što ne valja sređuješ kod kuće.



izmena _TA
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
u map i poi treba da ti budu navteq map i poi
u map_OT i poi_OT stavi topmap mape i poi
u map_TT i poi_TT stavi tom tom mape i poi

"Default" su uvek navteq karte i poi prvi put kad menjaš biraj topmap pa ako menja onda menjaj na tom tom pa posle ponovo vrati na navteq . napraviš ceo krug da vidiš da li menja sve.

za igo moraš da podesiš sve i da testiraš sve pre nego što uopšte koristiš na putu jer posle nema popravke. sve što ne valja sređuješ kod kuće.
U pravu si Vlade, Navteq je po default-u ... ali mislim da mesas oznake foldera za GjAk i Theme and Mapchanger ... pronasao sam jedan tvoj stari post gde pise kako treba preimenovati foldere za Theme and Mapchanger:
"ako hoćeš da koristiš mapchanger

onda u content folderu izmeni map i poi

topmap karte (contrast, navigo...itd)
map preimenuj u map_OT
poi preimenuj u poi_OT

navteq karte
map_NQ preimenuj u map
poi_NQ preimenuj u poi

tom tom karte
map_TT preimenuj u map_TA
poi_TT preimenuj u poi_TA"​
... i mislim da bi oznake "TA i OT" trebalo pisati malim slovima (ili to nema veze ?) ... Veliki pozdrav !
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@buran
... nije to plugin. com.app.tc_5.3.apk je "Theme and Mapchanger" a com.app.tc_plg.apk je "widget" koji stavljas na desktop fona, pa kada ti je TC aplikacija aktivna daje ti vremensku prognozu, lokaciju i vreme ...
z1.jpg
 
Natrag
Top