iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Uspeo sam , dobio sam ikonice ali su suvise mali (znam da je negde bilo pisano o tome ali ne uspevam da nadjem)


EDIT: kako da ih povecam?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.276
Uspeo sam , dobio sam ikonice ali su suvise mali (znam da je negde bilo pisano o tome ali ne uspevam da nadjem)


EDIT: kako da ih povecam?

Nikako...
Ja sam probao 1000 branding.zip-a sve sto je ovde na ovom i drugim forumima postavljeno i dalje imam problem sa sitnim ikonicama na galaxy s7 nikako da resim taj problem samo brisanje branding.zip-a koji je samo obicna sminka i samo pravi probleme. Verovatno je problem u rezoluciji jer na primer na galaxy s3 sa branding.zip ikonice su normalne velicine.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
Koji god skin da ubacim u moj Basar, sve radi sa zadrškom. Čeka se minimum par sekundi reakcija nakon dodira ekrana, izborom neke funkcije. Ali, kad vratim default skin, sve radi trenutno.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Koji god skin da ubacim u moj Basar, sve radi sa zadrškom. Čeka se minimum par sekundi reakcija nakon dodira ekrana, izborom neke funkcije. Ali, kad vratim default skin, sve radi trenutno.
Nije to samo slucaj kod tebe. Koji god skin sam ubacio u Basar, dobio sam manji ili veci lag. Jos uvek nije ni blizu AvicSync Pioneer verziji koja radi tecno i bez kocenja. Mozda nema trajne licence, mada se pojavio patch sa licencom za Contrast, ali je i dalje best bay. Samo jos da se sredi taj mapchanger?

Ja sam probao 1000 branding.zip-a sve sto je ovde na ovom i drugim forumima postavljeno i dalje imam problem sa sitnim ikonicama na galaxy s7 nikako da resim taj problem samo brisanje branding.zip-a koji je samo obicna sminka i samo pravi probleme. Verovatno je problem u rezoluciji jer na primer na galaxy s3 sa branding.zip ikonice su normalne velicine.
I kod mene su ikonice benzinskih pumpi sitne sa branding.zip, medjutim kada umesto branding-a ubacim poi_petrol_pongo.zip u ux folder, ikonice postanu dosta vece (mada nije kompetan - fali dosta pumpi). E sad, ko moze da pogleda i jedan i drugi fajl, verovatno treba promeniti velicinu ikonica u samom branding.zip, a ne u sys.txt (sva predlozena podesavanja nisu dala rezultat)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Oprostite sto se (mozda) kasno ukljucujem, ali u cemu je tolika prednost NextGen u odnosu na IgoPrimo?
Razumem da su ovo sve decje bolesti, ali mi nije jasno ovoliko majanje, kad i IgoPrimo lepo radi.
Da me ne shvetite pogresno, nigde nisam nasao sta je novo u ovome. Zamolio bih odgovor, mozda se i ja odlucim na ovu verziju navigacije.
 
Natrag
Top