iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Prikazivanje mapa u kokpitu je aktivno, ali ne menja ih.Mape su here Q4 i tottom Q9. Ista instalacija na LG G3 ne menja , a na LG P880 menja nazive mapa.?
Hmmm, daaa, evo rešenja...
U folderu maps morate imati mape (fbl) istih zemalja i HE i TT.

Meni je falio HE fbl za Austriju?!?
Kada map changer promeni mape na HE, pošto nema HE, program gleda TT Austriju i zato stoji oznaka TT. Kada sam ubacio HE fbl Austrije, sada oznaka stoji kako treba, tj HE!
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.989
Hmmm, daaa, evo rešenja...
U folderu maps morate imati mape (fbl) istih zemalja i HE i TT.

Meni je falio HE fbl za Austriju?!?
Kada map changer promeni mape na HE, pošto nema HE, program gleda TT Austriju i zato stoji oznaka TT. Kada sam ubacio HE fbl Austrije, sada oznaka stoji kako treba, tj HE!

Nema to veze.
Ja imam npr. HERE - Ex-YU + Austrija, Madarska, Italija, Grcka, Albanija, Bugarska, Rumunija
TomTom - Samo Ex- Yu.
I sve radi.
 
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Hmmm, daaa, evo rešenja...
U folderu maps morate imati mape (fbl) istih zemalja i HE i TT.

Meni je falio HE fbl za Austriju?!?
Kada map changer promeni mape na HE, pošto nema HE, program gleda TT Austriju i zato stoji oznaka TT. Kada sam ubacio HE fbl Austrije, sada oznaka stoji kako treba, tj HE!
Proverio i to i ima sve mape od oba proizvođača i folderu map, i opet neće da menja .U drugom telefonu radi ,a sve je isto.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Onda ne znam!
Kod mene je imalo veze. Imao sam HE Austriju sve sem fbl (fsp, fpa, fda) i čitao mi je TT mapu u Sadržaju=>Karte, dok su sve ostale bile HE.
Sada mi menja oznaku, a samo sam dodao fbl za Austriju HE.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
aapp_colors_arimi radi sa svim skinovima (kopirati u ux folder)

Screenshot_2016_05_01_11_08_05.png


[HIDE-POSTS]http://www55.zippyshare.com/v/ZRrfosEA/file.html[/HIDE-POSTS]
 
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Koji je najbolji IGO_Nextgen za navigaciju Blueberry 2GO579, procesor 800MHz, ram 256MB,rezolucije 800x480.
Znači da je isproban u realnoj vožnji, tj šta preporučujete.
 
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Onda ne znam!
Kod mene je imalo veze. Imao sam HE Austriju sve sem fbl (fsp, fpa, fda) i čitao mi je TT mapu u Sadržaju=>Karte, dok su sve ostale bile HE.
Sada mi menja oznaku, a samo sam dodao fbl za Austriju HE.
Pronašao sam u čemu je problem.
Kada se na telefonu uradi prva instalacija onda sve radi tj menja oznaku mapa HE i TT , a kada se iz telefona izbriše iinstalacija igo_basarsoft i ponovo uradi ista instalacija tada neće da menja oznake mapa HE i TT . To mi se desilo na dva telefona ,tako da je u tome caka. Verovatno treba iz telefona izbrisati tragove od prvih instalacija.Ali kako.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ovim redosledom
A zatim obrišeš data folder i device.nng iz root-a sd card
 
Natrag
Top